Facebook pripravuje redizajn ?

Na blogu TechCrunch sa objavili celkom zaujímavé informácie a zaujímavé obrázky redizajni Facebooku. Ja viem teraz asi spôsobím na našom internete vlnu nevôle, že Facebook už je pomaly ako môj blog keď v kuse redizajnuje. Popravde ani mne sa ten redizajn nepáči. A veľmi tajne dúfam, že sú to len koncepty pre ďalekú budúcnosť, a nie pre blízku súčasnosť. Nuž ale aby som len netrepal. Tak tu je screenshot údajného nového dizajnu.

facebook

3 názory na “Facebook pripravuje redizajn ?

  1. no tak ja ten novy design uz mam. Dost ma to zaskocilo. Ale mozno je to preto, lebo pripravuju ten php prekladac do C++. Uz ma stvu, konecne si na daco zvyknem a oni to zase zmenia.

  2. Podľa mňa FB potrebuje nutne zmenu, možno nie dizajnu ale chýba tam funkcia ktorá by umožnovala si personalizovať svoje News tak aby som si namixoval to čo ja chcem aby som tam mal (napr. statusy + kto je s kym priatel, ale bez toho aby som videl kto sa pridal do akej skupiny, pretože to ma vytáča (najmä ak tam máte spolužiačky zo školy, bŕŕŕ 🙂 ))

  3. Tohle je reálné a asi i brzké, protože přítelkyně už několikrát na FB na některých stránkách tohle měla. Nevím proč. Asi někde odklikla, že se chce účastnit beta testu, jinak si to nedokážu vysvětlit. Blbý je, že zmizí lišta s aplikacemi a do aplikací se musí lézt přes vyhledávání 🙁 .

Nie je možné pridávať komentáre.