Facebook nerád LAN káble ?

Viem trocha zvláštny nadpis a možno je to len blbá náhoda. Ale včera a dnes sa mi už dva krát stala nasledovná vec. Pokiaľ som mal notebook napojený na LAN kábel, tak sa mi stalo, že jednoducho nenačítalo hlavnú stránku Facebooku. Ako náhle som sa však prepojil na WiFi, všetko zrazu šlo. Možno len blbá náhoda, ale dva krát za sebou ? A viete, čo je na celej veci najzaujímavejšie. Ak sa aj nenačítal web Facebooku, stále som v pohode videl Facebookovský Jabber chat No a teraz ako sa vraví babo raď. Ak je toto dielo náhody tak naozaj zožeriem v Bojniciach kefu. Ajaj a teraz som si asi týmto posledným výrokom zavaril. 😀

2 názory na “Facebook nerád LAN káble ?

  1. Ja dne trošku inak. Výpadok FB vypadal tak, že v chrome sa mi nenačítala ani home page. Pokial som išiel cez operu načítalo mi aspoň home page, ale keď už som klikol na nejaké upozornenie tak to spadlo. A bol som pripojený cez Wifi.

  2. Ja dne trošku inak. Výpadok FB vypadal tak, že v chrome sa mi nenačítala ani home page. Pokial som išiel cez operu načítalo mi aspoň home page, ale keď už som klikol na nejaké upozornenie tak to spadlo. A bol som pripojený cez Wifi.

Nie je možné pridávať komentáre.