IT Expo 2014 znova na výbornú

Tak priatelia ako iste viete Včera som pricestoval do Košíc, aby som sa dnes zúčastnil akcie IT Expo, ktorá sa konala v knižnici Technickej univerzity v Košiciach. A čo všetko ste na IT Expo mohli vidieť?

Tak jednak tu svoje produkty predstavili renomované značky ako ASUS, DELL, Lenovo, Canon, Samsung, HP či Fujifilm alebo Toshiba a Brother. Taktiež ste tu mohli stretnúť chalanov z obľúbeného herného portálu Gamesite.sk.

Tak isto bolo možné navštívíť prednášky zúčastnených výrobcov, a zapojiť sa tak do súťaže o hodnotné ceny.

Ťahákom určite bola možnosť zhliadnuť live prezentáciu Google Glass, a zopár šťastlivcov si ich mohlo aj na vlastnej koži vyskúšať. Skúšal som si ich aj ja, ale bez dioptríí to jednoducho u mňa bohužiaľ nejde. 🙂

 

Ďaľším ťahákom bol určite stánok Dell, a hlavne sekcia s hernými notebookmi Alienware, ktoré sa s pochopiteľných dôvodov celý deň nezastavili, a hralo sa na nich ako o život. Na stánku Gamesite.sk samozrejme nechýbala potom Playtation 4.

A ako hodnotím tento ročník IT Expo? Myslím, že organizátorom sa podarila znova skvelá akcia. Záujemcovia o IT mohli vidieť jednak najhorúcejšie novinky renomovaných značiek, či sa zúčastniť na prednáškach. Myslím, že aj priestor knižnice TUKE bol zvolený viac ako dobre, a už teraz sa teším na ďaľší ročník IT Expo.

2 názory na “IT Expo 2014 znova na výbornú

  1. Tak jsi měl stejnou zkušenost s Google Glass jako já. Bez čoček neuvidím ani ránu.

Nie je možné pridávať komentáre.