Experimentálny Nedeľník číslo 11 je na svete

Tak priatelia na svete je  je Nedeľník číslo 11. Tento raz sa jedná o naozaj netradičný diel, a tak prosím ospravedlnte niektoré technické nedostatky, keďže sa nahrávalo priamov hoteli Sheraton a nechcel som hovoriť príliš nahlas aby ľudia nekrútili hlavou, či náhodou netrpím samomluvou.

V tomto  Nedeľníku si povieme o tom čo nové má pre nás Facebook. Následne vyspovedám veľmi krátko Petra Handzuša, No a tak isto uvidíte temer kompletný príhovor Michala  Krála k Pricemania Academy.

Prosím nechajte mi v komentároch svoj názor na takýto štýl nahrávania  Nedeľníku temer live priamo na akciách. Dúfam, že sa Vám tento experiment bude páčiť. Prajem príjemné sledovanie.

5 názorov na “Experimentálny Nedeľník číslo 11 je na svete

  1. Nazdar Branislave, ja by jsem mnel takovej napad, experiment s nedelnikem, bol by jsi prosim te schopen natacet pristi cast nedelniku ve ctyrech rameckoch cili pred iphone pres xperii z dale pres ipad mini a mozna i padphone 2. Pak by jsme mohli porovnat kvalitu videa a mnel bu jsi pak jednoduche rozhodovani pres kterou kameru natacet nedenicek.

    • Neviem či si reálny Petr Mára nápad je to dost šialený ale. Inak viac menej som rozhodnutý pre kameru iPhone 4S. Ona je prekvapivo veľmi kvalitná pri správnych svetelných podmienkach

  2. No sorry ale experiment veru nevysiel, to video bolo velmi nekvalitne a este sa mi nepacilo ze si skakal z jednej IT temy na kavu a potom zase na IT, malo by to mat nejaku kompoziciu a viac sa mi urcite paci nedelnik od teba z offisu, je to take profesionalne. Toto bolo take diletantske na moj vkus.

  3. Nechceme takyto nedelnik, bola to s prepacenim vyslovene amaterska sra*ka. Brano neber to osobne ale s outdooru si to dnes absolutne nezvladol. Ziadna hlava ani pata + strih 0 bodov.

Nie je možné pridávať komentáre.