Eventy na mesiac Apríl

Priatelia nadišel znova čas povedať si niečo o nových eventoch a konferenciách, na ktorých ma môžete stretnúť, a s ktorých prinesiem určite reportáž. Keďže nám aspoň kalendárne začína jar, tak sa nám s eventami roztrhlo vrece. A na čo sa na blogu môžete tešiť ?

Už zajtra sa chystám do bratislavskej Cvernovky, sídla Connect coworkingu, na štart projektu Pricemania Academy, ktorý organizujú spoločne Pricemania a Bazarmania. Podujatie sa začína  zajtra o 18:00 večer, a už teraz sa na celú akciu celkom teším.

Ďašia nemenej zaujímavá akcia sa koná už túto sobotu v hoteli Sheraton v Bratislave, a je určená všetkým milovníkom a vyznávačom kávy. V sobotu sa totiž uskutoční prvý slovenský Coffeefest, kde sa predstavia jednak pražiarne, ale aj predajcovia kávy, a tak isto si budete môcť vypočuť zaujímavé prednášky o káve. A taktiež ochutnať najrôznejšie kávy napríklad aj od Pána Králíčka.

13.Apríl je potom zasvetený notebookom a výpočtovej technike. Práve v tento deň sa v novej budove FIIT STU uskutoční ďalší ročník výstavy Notebook Expo 2013, ktorý organizuje redakcia PC Revue spolu so svojimi partnermi. Počítam, že ako naposledy, tak aj tento rok bude pre nás okrem množstva exponátov  pripravený nejaký zaujímavý crashtest.

16teho Apríla sa potom uskutoční akcia, venovaná všetkým fanúšikom Foursquare. Ako každý rok, tak aj tento rok  budeme oslavovať  v  priestoroch hotela Sheraton  Foursquare Day. Teším sa, že znova uvidím staré známe tváre,, ale aj nových fanúšikou Foursquare.

No a ku koncu mesiaca Apríl. presnejšie 20. Apríla sa uskutoční konferencia, ktorá je určená všetkým fanúšikom a používateľom redakčného systému WordPress. Konferencia sa nazýva WordCamp, a uskutoční sa v novej budove FIIT STU. Takže ak ste používateľom redakčného systému WordPress, je táto konferencia stvorená práve pre vás. Určite tu nájdete plno cenných rád ako na to s  WordPressom.

Takže ako vidno, mesiac Apríl je pomerne rušný na všelijaké celkom zaujímavé akcie a eventy, a myslím, že každý s čitateľov si môže nájsť ten svoj event, ktorý by rád navštívil. Takže kde sa uvidíme priatelia ?