Eurovea oživila Bratislavu

Dnes keď som bol v meste, a už som mal za sebou všetky povinnosti, povedal som si, že zbehnem pozrieť po čase do Eurovea, hlavne po tom čo dokončil celú promenádu. No a treba povedať, že ak plánovali prebrať Bratislavu k životu, tak sa im to dokonale podarilo. Presne takto nejako si predstavujem ako by to malo v meste vyzerať. Ľudia kempujúci na dekách na trávniku, zaľúbenci pri brehoch Dunaja, prosto , ak bol toto plán akože aj bol, tak sa podaril na sto percent. Na námestí a hlavne na nábreží za nákupným centrom to riadne ožilo. Konečne sa majú ľudia kam ísť prejsť. posedieť, podebatovať, alebo sa len tak vyvaliť na deku a relaxovať. Nebojte sa nik vás z upraveného trávnika nebude vyháňať, aby ste na ňom neležali. Práve naopak, ste tu všetci vítaný.

Fotografie v pokračovaní príspevku….

 

DSC01738

DSC01732

 

DSC01741

DSC01748

DSC01726

DSC01731

2 názory na “Eurovea oživila Bratislavu

  1. No hej, celkom pekny obchodak, aj vecerne posedenie v nejakom podniku na nabrezi je fajn. Akurat skoda takych „detailov“ ako nezvladnute bezbarierove pristupy, takze kociky a cyklisti musia od Dunaja a na mola prechadzat po trave alebo po schodoch, vozickari sa asi mozu ist bodnut uplne a udajne ani v samotnom obchodaku to nie je o nic lepsie. To fakt nechapem, ako toto mohlo prejst. Alebo hukot vzduchotechniky na oboch budovach (Eurovea a Sheraton) taky, ze pred divadlom si minule skoro nebolo vlastneho slova rozumiet…to malo asi simulovat morsky vietor (: skratka vonkajsi efekt dobry, len niektore detaily typicky po slovensky odflakane. Skoda.

  2. No hej, celkom pekny obchodak, aj vecerne posedenie v nejakom podniku na nabrezi je fajn. Akurat skoda takych „detailov“ ako nezvladnute bezbarierove pristupy, takze kociky a cyklisti musia od Dunaja a na mola prechadzat po trave alebo po schodoch, vozickari sa asi mozu ist bodnut uplne a udajne ani v samotnom obchodaku to nie je o nic lepsie. To fakt nechapem, ako toto mohlo prejst. Alebo hukot vzduchotechniky na oboch budovach (Eurovea a Sheraton) taky, ze pred divadlom si minule skoro nebolo vlastneho slova rozumiet…to malo asi simulovat morsky vietor (: skratka vonkajsi efekt dobry, len niektore detaily typicky po slovensky odflakane. Skoda.

Nie je možné pridávať komentáre.