Dvojtýždňový relax v kempe v Bojniciach

Tak priatelia. Od včera sa znova nachádzam v našom veľmi obľúbenom kempe v Bojniciach. Je to veľmi príjemný autokemping s chatkami a bungalovmi a tak isto aj s veľmi príjemným a priateľským personálom. Každoročne tu mávame naše Ineťácke stretnutia,a  to na začiatku Mája a na konci Augusta.

Avšak kemp a ľudí okolo neho som si obľúbil natoľko, že si sem rád zájdem na dovolenku aj behom letnej sezóny, tak ako je tomu práve teraz. V kempe sa zdržím až do 30.7. Počasie síce zatiaľ nie je veľmi ružové.Ale verte či nie aj daždivé počasie má tu v horách akúsi zvláštnu atmosféru, a vadí mi akosi menej než v meste.  Momentálne je tu celkom rušno, keďže sú tu a na neďalekej Hrabovke ubytované deti z detského tábora.

Nuž a čo mám v pláne ? Dnes pravdepodobne v prípade normálneho počasia pozriem ZOO v Bojniciach. No a v prípade menej priaznivej situácie pravdepodobne odbehnem do Prievidze  pozrieť po obchodoch. Ja len dúfam, že takéto počasie nebudem mať celé dva týždne, a že aspoň na ten druhý týždeň zažijeme riadne leto ako sa patrí. Nuž uvidíme nechám sa prekvapiť. Ale ako vravím tu v kempe je príjemne za každého počasia