Duel Kutyil vs Profesionáli – u mňa vedie Kutyil

EmDi mal v poslednom videoblogu celkom zaujímavú tému, a to nová TV sezóna. Po pozretí videoblogu my nedalo, a aspoň z archívu JOJky som si pozrel dve veci. Prvou bol Kutyil s.r.o a druhou Profesionáli. Nuž neviem ako vám ale mne sa napríklad Kutyil celkom zapáčil. A súhlasím s EmDim v názore, že v Profesionáloch je ten humor trošička silený, a občas akoby aj chýbal. V Kutyilovi Andy a Viki prosto excelujú. Inak keď som si pre porovnanie s Profesionálmi chcel pozrieť Mafstory, tak som ju v archíve akosi nenašiel. Neviem, buď som len zle videl, alebo tam naozaj nebola. Ale v mojom súkromnom dueli Profesionáli vs. Kutyil, je to 1:0 pre Kutyila.

3 názory na “Duel Kutyil vs Profesionáli – u mňa vedie Kutyil

  1. Mne sa tiez najviac asi paci MafStory a potom Profesionali. Kutyil je tiez fajn, len uz to prestava byt vtipne. Jednoducho uz to tu mame niekolko rokov a chce o zmenu. Prave preto ma Profesionali celkom zaujali, i ked mi 100% nesadli.

  2. U mna vedie jednoznacne mafstory :D… a ako napisal peter,najviac v tychto serialoch mi vadi predvidatelny dej a interpretovanie prevazne starych vtipov..

  3. kutil je trapny, mne to vobec neprislo smiesne… trapny humor, okopirovany napad, predvidatelny dej… uz to tu raz bolo… susedia boli fajn toto je nudne, trapne… ked som tam uvidel toho spatneho sajfu ci ako sa vola tak som mal hned chut prepnut… uz som len cakal kedy pribehne banasova alebo niekto zo superstar ci penelaku a bolo by…

    ked si uz mam vybrat tak profesionali

Nie je možné pridávať komentáre.