Do novej 5 ročnice s novým dizajnom

Tak v novej  5 ročnici som  sa rozhodol pre radikálne pretriedenie blogu. Ako ste si mohli všimnúť, vrátil som sa tak trocha k základom blog dizajnov. Teda žiadne zložitosti, len jeden sidebar a jedno miesto pre obsah. To je všetko. Tak isto som premazal niektoré nepodstatné a zbytočné kategórie o jednom príspevku. No povedzte načože je taká kategória ? Leda tak na ozdobu, a úžitok z  nej nie je žiaden. Samozrejme RSS feed ostal zachovaný, keďže som sa poučil s chýb pri predchádzajúcich zmenách. Blog však dočasne prišiel o pekné URL, keďže si práve u mňa podstatná kategória WEB 2.0 postavila hlavu a povedala si, že sa s peknou URL prosto nezobrazí a aj na hlavu sa postav milý blogger. Nuž ale hádam ju presvedčím nech sa chová slušne, a pekné URL sa vrátia. Ako sa vám inak tento dizajn pozdáva ? Budem rád za akékoľvek pripomienky.

19 názorov na “Do novej 5 ročnice s novým dizajnom

 1. Čeče, jsem na internetu dost dlouho ale takový počet změn designů jsem nikde neviděl. Ty se ve finále musíš hodně nudit. No aspoň že to teď vypadá fajn 🙂

 2. Rony nehnevaj sa ale pekne URL mám už dobre dlho takže presne viem o čom sú. A k ručnému dizajnuu nie je každý talentovaný dizajnér takže asi tak.

 3. Samozrejme este drobnost: vacsina z nas ma viac alebo menej VLASTNORUCNE vyhotoveny dizajn, co ale u Brana znamena, ze hodinu hryzie nudou stol a potom ho napadne internet a po hodine googlovania ma sestdesiatosem kandidatov spomedzi preflakanych free templejtov a z nich vyberie jeden. O tri dni da druhy.

 4. Ak ma pamäť neklame, tak Braňo mal kedysi akciu, že za každú zmenu dizajnu berie na stretnutí v Bojniciach rundu. Nepoznám teraz presné číslo, bolo toho viac ako desať a z najbližšieho stretnutia sa tam začína črtať celkom slušná ožranpárty na niekoho účet 😛

 5. Tento dizajn je lepší a najmä rýchlejší. Kategórie zredukuj ešte o polovicu a konečne tu budeš mať ako tak poriadok. Hlavne sem nedávaj žiadne debilné widgety a live videá, ktoré väčšinu roka nejdú. Pekné URL si daj spraviť niekomu, kto sa do toho vyzná alebo kategóriu WEB 2.0 premenuj, aj tak je tento fenomén dávno za nami.

  • ty si este moc zmien tu na tejto webstranke nezazil, ze mas taky entuziazmus z Racovych freetemplejtov 🙂 nesnaz sa, neprejde moc casu a vymeni to zasa komplet cele. Nieco ako pekne URL je pojdem, kam Brano este nenazrel a ako pozeram na jeho vek, uz to nestihne 🙂

 6. Riony s tým číslom si to riadne nadsadil teda 😀 boli len dva. Weekendcast video a moje videoblogy tak nepreháňaj. Ďakovala.

  • ja som s prehananim nezacal 🙂 a priemerne inteligentny clovek pochopi, ze "127dmy" je ako hyperbola.

   Namaluj si svoje verejne sluby fixkou na monitor – to je dolezitejsie 🙂

   Kde mas ten serial "Ucim sa fotit"? 🙂

 7. Konečne lepší dizajn, aj sekcia kontakt konečne funguje. Chcelo by to ale krajšie URL a zachovanie funkčnosti pôvodných liniek, veď technicky to nie je problém. A ten preklad by sa fakt hodil, weby, ktoré miešajú jazyky pôsobia fakt divne.

 8. Brano, ak chces pomozem ti s prekladom templaty
  A Brano, kolkaty je to design za poslednych 12 mesiacov? 😀

Nie je možné pridávať komentáre.