Dnes som mal bláznivý deň a to ani Apríl nebol

DVC00591 Tak priatelia poviem Vám že dnes bol pekne bláznivý deň. Všetko sa začalo už do obeda, keď u nás zazvonila poštárka s obálkou pre mňa. V obálke sa nachádzalo tričko s firmy Postreach, pre ktorú som do slovenčiny lokalizoval systém ClickComments. Tričko môžete vydieť tu niekde na fotkách okolo. Prekvapenie číslo dva nasledovalo hneď v rýchlom slede. To sa mailom ozvala spoločnosť Aving.net. Jedná sa o spravodajskú agentúru, ktorá sa zaoberá technologickými informáciami. Sprvu som sa zľakol, že bude nejaký prúser kvôli autorským právam, keďže som raz použil ich foto. Aké však blolo moje prekvapenie, keď vyšlo najavo, že sa mi v podstate chcú poďakovať za to že využívam ich služby. Následne si vyžiadali moju domovú adresu, vraj sa rozhodli všetkým vydavateľom používajúcim ich informácie zaslať ako poďakovanie malý darček. Následne nasledovala malá výmena odkazov. To preto teraz u mňa v sidebar svieti ich logo. V zozname vydavateľov je možné najsť link na môj blog. Wow super. Potom som s kamošom a jeho bratom vypadol do mesta do Auparku trochu pozrieť nejaké veci. Nuž a po návrate domov ma v e-maile čakal ďalší šok. Tvorcovia Trillianu ma prizvali na testovanie Alpha verzie Trillian Astra. Len dnes zrejme prebieha akási údržba či čo, lebo sa akosi nedá veľmi pripojiť. Nuž uvidíme počkám si. Ale ako vravím dnešný deň bol pekne šialený.

DVC00593

1 názor na “Dnes som mal bláznivý deň a to ani Apríl nebol

 1. Heh, snáď sa neurazíš, ale je to taký paradox, že Ty si niečo prekladal do slovenčiny, ktorá je pre Teba tiež cudzím jazykom.
  Je mi jasné, že tento komentár zmažeš, ale preboha rob s tým niečo, napísať vydieť a podobné perly….a v jednom článku napísať koritnačky aj korytnačky, ach Braňo.
  Možno máš dislexiu, neviem, ale keďže sa zaujímaš o IT, mohol by si vedieť, že existujú riešenia na kontrolu pravopisu.
  Alebo ich nie si schopný používať?
  To ti je fakt jedno, ako to pôsobí na mnohých ľudí odpudzujúco?
  Ako to znižuje relevanciu všetkého, čo tu píšeš?
  Ďaľšia vec je nadužívanie, alebo priam zneužívanie slova NUŽ…
  Nebudem sa ďalej rozpisovať, aj tak to zmažeš 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.