Digsby – šikovný multi protokolový IM

Včera som si nainštaloval jeden celkom zaujímavý multiprotokolový klient. Program sa volá Digsby a spravil na mňa celkom dobrý dojem. Prečo? Nuž v prvom rade má širokú podporu protokolov ale aj sociálnych sietí. Áno Digzby totiž zvláda chat cez Gtalk, Yahoo , AIM, MSN, ICQ či dokonca dnes toľko populárny Facebook. Tak isto vám skontroluje vašu došlú poštu, či už na GMail, alebo vašom POP či IMAP účte. Tiež dokáže čítať newsfeed s MySpace a Facebook. Nuž a ako bonus ponúka widget, cez ktorý môžu s vami komunikovať návštevníci vášho webu, či blogu. Po tom čo som zistil všetky jeho možnosti, bolo rozhodnuté MSN a ICQ išli s počítača spolu z Gtalkom. Nuž a Digzby som si nainštaloval aj kvôli mojej sestre, ktorá je v číne, a viem, že na Facebooku ju určite zastihnem. Ak aj vy hľadáte nejaký ten multi protokolový IM, tak Digzby rozhodne za skúšku stojí. Ako jeden z mála totiž nemá ani problém s prenosom súborov cez ICQ. Tu nájdete pár screenshotov.

6 názorov na “Digsby – šikovný multi protokolový IM

  1. videl som u brana ten widget a napisal mu, tak som sa cudoval ked mi napisal ze mu to normalne pride do IM klienta, hned som to stiahol a nainstaloval a dal na blog widget… je to super… odporucam

  2. Digsby pouzivam uz asi 3 mesiace a som vysoko spokojny, momentalne sa pracuje na novsej lepsej verzii, ktora menej zatazuje RAMku, bla bla

    mne osobne Digsby sadol na jednotku pretoze mam kamosov na ICQ, MSN a aj GoogleTalk + pouzivam GMAIL a mam accounty aj na myspace a facebook-u 😉 takze som silno rad ze taketo cosi vzniklo ..

    Digsby Rulez

  3. vypada to celkom ako pidgin (ten roky pouzivam a asi to nebudem menit, pretoze tam mam asi 5 rokov staru databazu logov so zhruba 150 ludmi)

  4. Digsby som pouzival isty cas, ale potom mi zacali chybat niektore veci z beznej IM komunikacie, tak som presedlal na Mirandu… Casom ked sa vypracuje, tak moze byt celkom slusny hrac.

Nie je možné pridávať komentáre.