Deň blbec alebo keď sa darí tak sa darí a poriadne

Tento piatok by som mohol smelo označiť, za taký malý piatok trinásteho. Prečo ? Nuž stalo sa niekoľko udalostí v krátkom slede, ktoré nevymyslíte, tie sa proste musia zažiť. Ale viete čo, poďme pekne poporiadku, ako tento bláznivý piatok vypálil. Lepšie povedané jeho poobedie, keďže doobedie bolo ešte relatívne v pohode. Takže poďme pekne na to.

Heslo aké to mám do kelu heslo…

Tak toto odrovnalo aj mňa samotného. Chcel som si pre väčši bezpečnosť zmeniť heslo na Facebooku, keďže sa to občas patrí spraviť. Avšsk, nebol by som to ja, keby som ho nezmenil, a v ten istý moment aj nezabudol. Išli sme hrať partičku CS a ja ako správny Facebook maniak som sa chcel prihlásiť na FB na iPade, ale ouvej, ani za svet som si nevedel spomenúť ako som to heslo vlastne zmenil. A tak nasledovl  rýchlo resetovací proces pre obnovenie hesla. Ach tá skleróza. Ale týmto sa fail popoludnie len rozbiehalo.

Audio na Macu napravené

Áno znova bola chyba medzi stoličkou a Macom, lepšie povedané káblami na reproduktoroch. Totiž  problém bol v niečom čo ma napadlo dnes ako posledná zúfalá možnosť, a pritom ma mala napadnúť hneď ako prvá. A to skontrolovať káble, a nie špekulovať nad downgrade. Takže kde bol problém ? Ono jack bol v subwooferi celý čas zasunutý iba na polovicu, a to spôsobovalo jeho prapodivné chovanie. Takže žiadna SW, či nebodaj HW chyba v Mac mini. To len zase majiteľ neuvažoval.

Counter Strike Fail

No a posledný piatkový fail sa týka obľúbeného CS Condition zero. Totiž ak nie je dostatok hráčov, hrá sa s botmi. Teda s počítačovými protivníkmi. A ja ako admin mám právo meniť počet hráčov na oboch stranách. Keďže v druhom teame bola presila botov, chcel som ich pár zobrať na svoju stranu. Lenže v tom ako sa mi dnes darí, som pomaly ale isto všetkých svojich botov prehodil na stranu protivníka. 😀

No  ako bonus som jednu fotografiu môjho stola odfotil tak šikovne, že na nej bola čitateľná komplet konverzácia s mojim kamošom. Samozrejme som ju s Facebooku okamžite stiahol.

No povedzte, nebolo to veselé fail popoludnie ? Normálne som už čakal, čo sa ešte stane. Chvalabohu sa neudialo už nič vážne. Aj vy ste mali dakedy takýto dokonalý deň blbec ?