Dell Technology Days 2015 boli vydarenou akciou

V utorok som sa v hoteli Saffron zúčastnil odbornej konferencie Dell Technology Days. Teda prinajmenšom jej doobedňajšej časti. A čo Dell na tejto konferencii predstavoval?

Konferencia bola rozdelená na dve časti. Prvou boli samotné prednášky. Tie by sa dali rozdeliť tiež na dve časti. Do poludnia prebiehali také všeobecnejšie prednášky, s ktorých si mohol množstvo informácií odniesť aj bežný smrteľník.

Po poludní však, už prednášky nabrali trocha iný level, a výrazne vyššiu odbornú úroveň, kde som priznám sa už ani ja nestačil, a tak som sa nenápadne vyparil.

Druhou časťou akcie bolo expo. Teda výstava produktov hádam celého portfólia, čo Dell ponúka. A keď celého myslím tým skutočne všetko. Od monitorov, cez servery až po notebooky či tablety všetkých modelových radov, ktoré Dell ponúka.

A tak sme mohli vidieť najnovšie stroje radu Vostro, či Optimix. Tablety Venue, či notebooky Inspiron a krásne 13 palcové XPS. Alebo herné delá  v podaní notebookov Alienware. Tak isto nechýbali vystavené servery, napríklad slávny WRTX.

Spoločnosti Dell sa v hoteli Saffron podarilo zorganizovať veľmi zaujímavú akciu, a aj keď som nezotrval celý deň, odniesol som si z nej veľa zaujímavých informácií