Deezer pre XBOX 360 je vydarenou aplikáciou

DeezerApplats_RVB_NoirAko isto všetci viete, svojho času som naplno využíval skvelú hudobnú službu Deezer. Jedna z najlepších alternatív k Rdio a Spotify, aké som dosiaľ videl. Včera som sa k používaniu tejto geniálnej hudobnej služby znova vrátil.

V súvislosti s tým, a aj s tým, že mám momentálne zapožičaný od spoločnosti Microsoft Xbox 36O, som si povedal, že by nebolo zlé pozrieť sa ako je na tom aplikácia Deezer pre XBOX 360.

A tak som nelenil, a aplikáciu Deezer som na XBOX 36O nainštaloval. Treba uznať že chlapcom a dievčatám z Deezer sa dizajn aplikácie veľmi podaril. Na hľavnej obrazovke vidíte náhľady odporúčaných albumov.

Zachované sú všetky známe sekcie od search až po rádio. Keď vojdete do sekcie My Music, čakajú vás tu dve sekcie. Jedna sekcia je My playlists, a druhá My albums. Po vybratí sekcie My albums si jednoducho vyberiete podľa náhľadu aký album máte práve chuť počúvať.

deezer deezer

Aplikácia Deezer pre Xbox 360 však obsahuje aj niekoľko funkcií súvisiacich čisto s XBOX 360 a senzorom Kinect. Tak tak čítate správne. Deezer pre XBOX 360 je totiž možné ovládať aj pohybom vašej ruky vďaka senzoru Kinect, čo môže byť celkom praktické, ak máte veľkú TV napríklad v obývačke.

Používanie aplikácie Deezer pre XBOX360 je však  limitované aj jednou pre niektorých používateľov dosť nepríjemnou vlastnosťou. Podmienkou pre jej používanie, je totiž vlastnenie XBOX Live Gold účtu. Avšak myslím, že v konečnom dôsledku, ak si tento účet zriadite vám bude odmenou skvelý zážitok.