Cyklistické príhody

Dnes mám takú malú cyklistickú príhodu. Jedna moja zásadná chyba, ktorú na bicykli robím, je že za svet netrafím správny prevod smerom do kopoca. A tak keď som šiel k Mikkimu stalo sa my to zase, prosto som neodhadol prevod a nevytiahol som kopec. To by ešte nebolo to najhoršie. Trapas totiž prišiel v zápätí. Okolo mňa prefrčal chalan na bicykli a v pohode vyšiel kopec. Ok to by ešte nebolo nič čudné. Dostalo ma však, na akom bicykli ma takto dostal do kolien. Bola to stará dobrá SOBI 20. Musím sa priznať, že my padla sánka. Nuž a aby bol deň trapasov kompletný, tak cestou domov sa predomňa zaradil malý buldozér LOCUTS, ktorý svojim výfukom umiestneným v zadu dymil rovno mne do tváre. Keď si zoberiete, že bolo fakt hnusne teplo, tak to je naozaj fasa zážitok.

9 názorov na “Cyklistické príhody

  1. Aký problém prehodiť v kopci.

    JJ aj mne sa včera stalo niečo podobné. Išiel som obvyklú trasu po lese. Išiel som dosť rýchlo cca 15 až 25 hore kopcom. Neviem či to bolo tým teplom, ale po 1,5 kilometrovom stúpaní som bol tak unavený, že som si musel oddýchnuť.

    Netreba sa preceňovať.

  2. Ja si len neviem predstaviť, ako idem v aute a pritom hľadím na Braňa trpiaceho za buldozérom… Myslím, že by som do niečoho nabúral.

  3. Alebo skôr radšej „Braňo mláďenca príhodi a skúsenosťi“ 🙂

  4. fiiiha 😀 som nevedel ze moze byt problem prehodit na lahky prevod 🙂 Ten Funtozzi neni zly napad 😀

  5. To s tým buldozérom ma dostalo 🙂 Prečo si ho neobišiel alebo nepočkal kým sa dostatočne vzdiali? Alebo aj zmena trasy je vhodné riešenie …

  6. LOL. Braňo, ty neprestaneš prekvapovať. Skúšam si ťa predstaviť, ako ideš pár kilometrov v dyme za rachotiacim buldozérom, kým ho neobehneš, alebo nespomalíš, aby sa vzdialil 😀 Ale vtedy po ruke svoju DVD kameru už nemáš… BTW, bol to dlhý kopec, čo? 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.