COOKOO Watch štýlové hodinky pre naše iOS zariadenia

Na Slovenský trh sa  v týchto dňoch dostávajú celkom zaujímavé  chytré hodinky COOKOO Watch. Projekt týchto hodiniek je zaujímavý tým, že bol kompletne financovaný ľuďmi cez server Kickstarter, kde komunita prispieva na zaujímavé projekty, a niektoré z nich napokon uzrú svetlo sveta ako reálny produkt. To sa podarilo aj hodinkám COOKOO Watch. A čo tieto elegantné hodinky dokážu ? Hodinky sú kompatibilné s vašim iOS zariadením. K iPhone či iPadu sa pripájajú pomocou Bluetooth 4.0. Dokážu vás napríklad upozorniť na príchodzí hovor,prichádzajúcu SMS.

Dokážu vám oznámiť prichádzajúcu správu na Facebook. Dokonca sa pomocou týchto hodiniek môžete na FB Checknúť na mieste na ktorom práve ste. Tak isto ich môžete použiť ako vzdialenú spúšť fotoaparátu vášho mobilu. Vedia vás tiež upozorniť, keď si váš iPhone či iPad niekde zabudnete,a  tak isto vás upozrnia, že sa vám vybíja batéria na vašom iOS zariadení.

Samozrejme tu možnosti nekončia a priamo úmerne sa zväčšujú s tým ako sa vyvíja aplikácia určená pre tieto hodinky. Hodinky sú však zaujímavé ešte jednou vecou. Sú totiž kombináciou analógového Japonského strojčeka, a digitálneho displeja zobrazujúceho potrebné notifikácie. Nuž myslím, že je to veľmi zaujímavý a štýlový produkt pre Apple fanúšikov. Zohnať ho u nás možno napríklad v SWP a ak bude možnosť určite sa pokúsim jeden kus zabezpečiť na testovanie pre môj blog.

foto a video v pokračovaní článku

1 názor na “COOKOO Watch štýlové hodinky pre naše iOS zariadenia

Nie je možné pridávať komentáre.