Čo do kelu je to za pesnička ? – Midomi Vám odpovie

midomi Občas sa vám všetkým určite stalo, že ste v rádiu počuli nejakú pesničku, ale za ten svet ste si nevedeli spomenúť od koho tá pesnička je, či ako sa táto pesnička volá. Dnes je to už ale vďaka službe Midomi minulosťou. Midomi totiž vidalo veľmi zaujímavú aplikáciu pre Iphone. Ako táto aplikácia funguje ? Veľmi jednoducho, aj keď algoritmus musí byť riadne komplikovaný princíp a použitie je jednoduché. Po spustení aplikácie ťuknete na veľké oranžové tlačidlo a necháte telefón nech počúva. Po pár sekundách vám pošle výsledok. Pri mojich testoch bola úspešnosť na 80 percent, a to som Midomi trápil aj Českou a Slovenskou tvorbou. Dorazilo ma keď aplikácia správne rozpoznala českú teen skupinu Verona. Takže ak chcete vedieť čo do kelu je to za pesnička čo ide v rádiu, použite Midomi.

7 názorov na “Čo do kelu je to za pesnička ? – Midomi Vám odpovie

  1. Pre niekoho perfektná vec , pre mna osobne nevyužitelná , kedže počúvam nekomerčný rap , a to nájde ledva google 🙂 . Ale na komerčnú hudbu a rádiové hity určite fun .

  2. Takuto aplikaciu som mal uz v staruckom Sony Ericssone spred 2-3 rokov, volalo sa to TrackID a fungovalo to tak isto ako Midomi (a bolo to zadarmo) 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.