Cestujúci blogger u eMDiho

Ešte koncom prázdnin som bol s mojim kameramanom Tomášom v rámci akcie Cestujúci blogger, za ďalším známym slovenským bloggerom, a síce za eMDim. Boli sme ho pozrieť v jeho pracovnom prostredí v spoločnosti Omega Plus. Nuž a z tejto exkurzie vznikol temer hodinový dokument. Totiž nech som strihal ako som strihal, nedalo sa. Rozprávanie bolo natoľko zaujímvé, že som sa rozhodol väčšinu materiálu použiť bez zmien. Ak nemáte dostatočne rýchlu linku na pozeranie dokumentu, odporúčam vám si ho stiahnuť. Nuž teda príjemné sledovanie.

DOWNLOAD

17 názorov na “Cestujúci blogger u eMDiho

  1. Ospravedlňujem sa že som sa neozval, ale som dosť vyťažený.Samozrejme Braňo, myslím to vážne a nejak do dohodneme.

  2. brano: a čo takto 2 verzie? Ja kôli iPod ready si to mám dávať do iPhonu, aby som to tam videl kvalitne? Veď to je volovina. Sa zobuť v ktorom storočí žiješ?

  3. tak dik 🙂 ale nejak som dospel do fazy, ze sa uz nehrniem pred kameru ako kedysi .. jedine ak, tak pred kameru mojho telefonu 😉

  4. Nemozem si pomoct ale eMDi ma proste vyjadrovaci dar. Z neho to sype uplne prirodzene, je to nenutene a zaujimave. Smekam klobouk 😉

  5. Po obsahovej stranke hodnotim tento videoblog ako jeden z najlepsich a najprinosnejsich. Velmi dobre. Mozno (by) si mohol urobit este nejaky „zostrih“ najzaujimavejsich zaberov, ale inak parada.

    P.S. Nie som LoloFox. 🙂

  6. Video zaujimave, ale kvalita priserna… to mozem take male video pozerat akurat na iPhone a ne na PC. Som ho bol nuteny len popreskakovat.

Nie je možné pridávať komentáre.