Bieda a sláva slovenského DVB-T

Drahý Towercom rob voľačo, nedá mi nezakričať, keď vidím ako sme na tom s pokrytím, respektíve hlavne s obsahom našich slávnych DVB-T Multiplexov. Keď som bol teraz 10 dní v Anglicku, nestíhal som sa čudovať, čo všetko sa vysiela v Anglickom DVB-T. Ak tam nebolo 70 staníc tak ani jedna.Viem viem, Anglicko je nepomerne iný trh ako Slovensko.

Ale preboha keď už aj v susednom Česku to ide oveľa lepšie a spustením druhého kanálu TV Óčko bude mať pražský multiplex 25 programov. Tomu hovorím priam DVB-T raj. A čo robí náš Towercom ? Nič. Markíza nepustí programy Dajto a Fooor do DVB-T údajne kvôli vysokej cene retransmisie, a tak nám ostáva nejakých plus mínus 7 programov v DVB-T. Hlavne že sa splnila norma na pokrytie signálom, ale čo s toho keď je multiplex poloprázdny ?

Ja osobne tajne dúfam, že sa v Towercome spamätajú a upravia údajne priveľké ceny tak, aby do DVB-T pomaly ale isto pribúdali aj ďaľšie TV stanice a aby sme si pri prezeraní nášho DVB-T nepripadali ako chudobný príbuzný. Aký je váš názor na naše slovenské DVB-T ? Zlepší sa podľa vás situácia ?

1 názor na “Bieda a sláva slovenského DVB-T

  1. brano, towercom je cista pracka a biznis, necakaj od toho vela, to by muselo byt vela veci inak …

Nie je možné pridávať komentáre.