ASUS získal na veľtrhu CES 2014 17 ocenení

í

ASUS Transformer Book Trio zapôsobil na porotu a vyhral cenu 2014 CES Best of Innovations Award v kategórii Počítačový hardvér a komponenty.

 Spoločnosť ASUS s radosťou oznamuje zisk 17 prestížnych ocenení 2014 CES Innovations Award. Ocenené produkty očarili porotu dizajnom a technológiami vo viacerých kategóriách. Dosiahnutý úspech je uznaním práce spoločnosti ASUS, ktorá sa pri návrhu produktov a služieb zameriava na ľudí a inovatívny dizajn. Čerešničkou na torte je ocenenie ultraprenosného 3-v-1 zariadenia. ASUS Transformer Book Trio vyhral cenu 2014 CES Best of Innovations Award v kategórii Počítačový hardvér a komponenty. Toto ocenenie je vyznamenaním, určeným iba najkvalitnejším produktom v rámci danej kategórie. ASUS Transformer Book Trio, je ultraprenosné zariadene s dvomi operačnými systémami, ktoré môže byť používané v režime Windows 8/Android notebooku, 11,6-palcového Android tabletu alebo po pripojení PC Station dokovacej stanice k externému monitoru aj ako stolný Windows 8 počítač.

Každoročné odovzdávanie cien CES Innovations Design and Engineering Awards sa koná v spolupráci s veľtrhom Consumer Electronics Show v Las Vegas a je prejavom uznania výnimočného vývoja a dizajnu na poli spotrebnej elektroniky. Produkty sú posudzované odbornou porotou, ktorá je tvorená nezávislými inžiniermi, novinármi a dizajnérmi.

Široké spektrum ocenených produktov

Celkovo získali produkty spoločnosti ASUS 17 ocenení, čím prekonali minuloročných 15 cien. ASUS Zenbook získal uznanie v kategórii Počítačový hardvér a komponenty. Ukrýva v sebe výkonný procesor Intel® Core™, rýchle SSD úložisko a rozlíšenie 2560 x 1440 WQHD v kapacitnom viacdotykovom 13,3-palcovom displeji. V kategórii Počítačové príslušenstvo uspel monitor ASUS MB168 Series Portable. Porota ocenila jeho ľahké telo, tenký dizajn a schopnosť prijímať energiu a video signál pomocou štandardného USB 3.0 kábla. Porotu ohúril aj Miracast Dongle, zariadenie v kategórii Prenosné multimediálne prehrávače a príslušenstvo. ASUS Miracast Dongle umožňuje bezdrôtové dual-band streamovanie Full HD filmov, videa a fotografií z mobilných zariadení do HDTV alebo monitora.

Prehľad ocenených produktov

2014 CES Best of Innovations Award

ASUS Transformer Book Trio

2014 CES Innovations Award

Počítačový hardvér a komponenty
ASUS N550 notebook

ASUS Transformer Book T100

ASUS Zenbook Ultrabook

ASUS ROG Poseidon GTX 770 graphics card

ASUS ET2321 AiO PC

 

Herný notebook a príslušenstvo

ASUS ROG G750 gaming notebook

 

Počítačové príslušenstvo

ASUS P2B Battery-Powered Portable LED Projector

ASUS S1 Portable LED Projector

ASUS MB168 Series Portable USB-powered Monitor

ASUS VivoMouse

NFC Express

SBW-S1 Blu-ray Surround Station

 

Domáce sieťové zariadenia

ASUS RT-AC87U dual band wireless router

ASUS DSL-AC68U dual band wireless modem router

 

Prenosné multimediálne prehrávače a príslušenstvo

ASUS Miracast Dongle

 

Softvér a mobilné aplikácie

ASUS AiCloud 2.0