ASUS EEEKeyboard príde koncom Apríla

Spoločnosť ASUS oznámila, že rok meškajúca EEEKeyboard konečne príde na trh koncom Apríla. Tento mini počítač v klávesnici, je podľa vyjadrenia ASUS určený hlavne pre takzvané HTPC. Osobne my to však pripadá ako dosť zbytočná hračka. Sám by som do tejto klávesnice/počítača, neinvestoval ani Euro.  Ale možno sa nájde klientela, aj pre takýto druh príslušenstva. Inak ako ste na tom, kúpili by ste si túto prazvláštnu klávesnicu so zabudovaným počítačom na báze procesora Atom ? Inak cena tejto srandy by sa mala údajne pohybovať v rozmedzí od 500 do 600 dolárov.

eee-keyboard-cebit-rm-eng0a

Zdroj: Engadget

4 názory na “ASUS EEEKeyboard príde koncom Apríla

  1. Hej presne. Tie pokladne napadli aj mňa. Ale inak je to dosť predražená ptákovina. Možno ešte tak naozaj k ovládaniu domáceho multimediálneho centra ale thats all asi tak

  2. Klasický zbytočný gadget 🙂 Každý by to chcel nachvíľu mať doma no nikto nechce investovať peniaze do takej zbytočnosti. Uplatnenie vidím napríklad v obchodoch pri pokladni atd.

  3. Klasický zbytočný gadget 🙂 Každý by to chcel nachvíľu mať doma no nikto nechce investovať peniaze do takej zbytočnosti. Uplatnenie vidím napríklad v obchodoch pri pokladni atd.

    • Hej presne. Tie pokladne napadli aj mňa. Ale inak je to dosť predražená ptákovina. Možno ešte tak naozaj k ovládaniu domáceho multimediálneho centra ale thats all asi tak

Nie je možné pridávať komentáre.