Asi by som volil Ivetu Radičovú

Tak sa nám pomaly ale isto blížia prezidentské voľby. Pravdu povediac, ja som najradšej človek nestranný a totálne apolitický. Ale ak by som si mal niekoho s prezidentských kandidátov vybrať, tak by som dal asi prednosť pani Radičovej. Možno je to aj tak trocha preto, že je to žena, ale hlavne dúfam, že ako prezident sa nedopustí trapasov v prejavoch ako prezident terajší. A celkom sa mi páči aj jej programové vyhlásenie. Takže ja mám favorita jasného. A čo vy ? Koho pôjdete voliť ak pôjdete k voľbám ?

7 názorov na “Asi by som volil Ivetu Radičovú

 1. a ked uz hovorite ze by ste volili konkretneho kandidata, skuste uviesť aj čo vas vedie k tomu prečo ho voliť. Lebo argumenty typu „lebo vyrastla v normalnej rodine“ niesú bohvie čo. A vlastne aj tak je jedno kto to bude, prezident nemá takmer žiadne právomoci=) NAŠŤASTIE

 2. Nenahnevajte sa za to čo tu napíšem, ale nedá mi to.
  Kto poznal pani Radičovú predtým ako Stano Radič zomrel?
  Stavať kariéru na mene svojho manžela, si myslím, je obyčajný populizmus.

 3. Kedže si apolitický, tak by si sa mal najprv pozrieť aj na jej PROGRAM resp. bordel narobila za čias ked bola ministerkou soc. veci a rodiny. Mimochodom Čosi som o tom čítal na nete, a tie jej behačky po slovenských závodoch kde sa ona išla akože porozprávať s ľudom, boli len obyčajné potriasenie rukou manažerov a majiteľov. Na prevadzkach na nu cakaju chlapi, a ona si prejde radšej okolo pretože je tam podľa nej veľa prachu. Ked koalícia vyhlasuje že sa zdiskreditovala, pre nič za nič to veru nieje:)

 4. Niekde som to už čítal a celkom sa mi to pozdávala – snáď prvýkrát nebudeme voliť len menšie zlo. Snáď na tom bude čo i len kúsok pravdy. Osobne by som privítal zmenu pohlavia hlavy štátu.

 5. Tvoja tretia veta rusi druhu. A ze mas jasno zase kazi to „asi“ v nadpise. Prejavy moze mat ake chce ale musi za nu hovorit nejaky cin. Ludia volili vzdy tych co mali prejavy bez „trapasov“ plne prazdnych fraz a vyhovoriek, preto tu bol Meciar a teraz tu je Fico.

  Za seba mozem povedat iba tolko, ze snad konecne bude mat Slovensko prezidentku aka mu patri 😉

Nie je možné pridávať komentáre.