Apple predal 1.7 milióna kusov iPhone 4 za prvé tri dni

Znie to až neuveriteľne ale je to tak. Apple tento rok trhá jeden obchodný úspech za druhým. Prvý rekord bol predaj 3 miliónov iPadov počas 80 dní, a už tu máme ďalší rekord. Apple totiž oznámil neskutočné čísla predaja iPhone4. Počas prvého víkendu od uvedenia na trh sa predalo úctyhodných 1,7 milióna zariadení iPhone4. Mám dojem, že Steve Jobs môže byť tento rok na seba a na Apple hrdý, a môže byť s výsledkami nad mieru spokojný. Veru neviem ako to ten Apple robí, že dosahuje takéto geniálne čísla. Marketéri poraďte v čom to väzí ? Je to kvalitou produktov ? Alebo má jednoducho dokonalý marketing ?

 

screen-shot-2010-06-24-at-5-19-56-pm

Zdroj: TechCrunch

2 názory na “Apple predal 1.7 milióna kusov iPhone 4 za prvé tri dni

  1. je to jednoduchostou pouzivania iPhonu a ze vsetko funguje tak ako bezny pouzivatelia chcu. Ja sam som pouzival uz od dob Nokie 7650 Symbian a bol som spokojny, malo to vsetko co som potreboval a ked som okusil iPhone uz nebolo cesty spat, vtedy som si uvedomil ako to ma apple vsetko jednoducho vymyslene, ziadne zlozite nastavovania, pouzivam presne to co chcem a je to velmi jednoduche. Pockam kedy sa zacne novy iPhone4 predavat na SK a pojdem do neho.

  2. je to jednoduchostou pouzivania iPhonu a ze vsetko funguje tak ako bezny pouzivatelia chcu. Ja sam som pouzival uz od dob Nokie 7650 Symbian a bol som spokojny, malo to vsetko co som potreboval a ked som okusil iPhone uz nebolo cesty spat, vtedy som si uvedomil ako to ma apple vsetko jednoducho vymyslene, ziadne zlozite nastavovania, pouzivam presne to co chcem a je to velmi jednoduche. Pockam kedy sa zacne novy iPhone4 predavat na SK a pojdem do neho.

Nie je možné pridávať komentáre.