Any.Do dnes príjemne prekvapilo alebo marketing level 1000

Mailové newslettre od  firiem sú dosť často veci, ktoré proste len tak prehliadneme, v rýchlosti prečítame, málokedy pri nich strávime nejaký extra dlhý čas a hádžeme ich do koša. Nie tak v prípade Any.Do. A o  čo vlastne ide?

Pred časom som po testovaní aplikácie na Any.do zrušil účet, pretože som nebol úplne presvedčený, že budem aplikáciu niekedy využívať nejako pravidelnejšie.

Dnes mi však pristál od Any.Do v inboxe mail. Najprv som si myslel, že sa jedná o tradičný otravný newsletter, ktorý po prebehnutí očami poletí smer kôš. Ale team okolo Any.Do  urobil niečo čo ma dostalo.

Mail je koncipovaný ako osobný mail od šéfa Any.Do.  Omera Perchika s  konkrétnym oslovením mojej osoby menom. To by bolo celkom ešte štandardné. Ale čím ma ľudia z Any.Do dostali bola iná vec.

V maili sa nachádzala fotografia celého teamu Any.Do  ktorý je sústredený okolo svojho šeéfa, a ten drží v ruke ceduľku s nápisom  Please come back.

anydo

Musím povedať, že takýto ľudský štýl marketingu sa mi strašne páči, a fakt afungoval, a reálne rozmýšľam, že už len kvôli tomuto dám Any.Do ešte jednu šancu. A viete čo? Podporte team okolo Any.Do a vy. Už len kvôli tomuto prístupu to stojí za to.