Ako zlikvidovať čítačku Tatrabanky rýchlo a lacno

Včera sa mi stala dosť nepríjemná vec. Neviem či som ráno ešte spal alebo čo? Isté však je že som bol veľmi šikovný. Vyniesol som si do izby svoju obligátnu rannú kávičku, bez ktorej sa proste nepohnem. Potreboval som čosi z druhého konca stola, avšak ako som sa tak naťahoval tak sa mi podarilo vilať na stôl kompletne celý hrnček kávy. A tak som ju dopil skôr než som očakával. To však nebol jediný následok. Pravdepodobne si túto kávovú potopu odniesla čítačka kariet Tatrabanky, pretože od tej chvíle vyhadzuje hlášku chyba karty, a taktiež si potopu odnieslo inštalačné cd Windows XP. Nuž asi som naozaj ešte polovične spal.Našťastie mama má tiež internet banking v Tatrabanke, a tak nemusím utekať pre novú čítačku. Inak čo sa vám také cenné podarilo zaliať kávou, prípadne iným nápojom ?

5 názorov na “Ako zlikvidovať čítačku Tatrabanky rýchlo a lacno

  1. Brano, bud rad, ze si si ju nevylial na klavesnicu svojho notebooku. Co tam po nejakej trapnej citacke…

  2. …mne osobne nič, ale keďže s bratmi nad počítačom aj jeme, bolo otázkou času, kedy niekto niečo vyleje…a tak si to vďaka bráchovi odniesla iba klávesnica s myškou:)

  3. Ja mam skor tendenciu prevratit na seba tacku s jedlom, kedze mam uzsi stol a vzdy mi kusok tacky trci volne vo vzduchu. Ja viem, jest by sa malo v kuchyni, ale tak vysvetlite to nam, ITckarom 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.