Ako Život ďalej zhodnocuje obsah

Moja babka odoberá časopis Život, a tak si ho sem tam z dlhej chvíle prečítam aj ja. V posledných číslach som si všimol celkom zaujímavý model, ktorý začal tento časopis používať. O čo ide? Narazil som v časopise na článok o Haline Pawlovskej. Preberala sa tam j téma jej známeho programu Banánové Rybičky. Po dočítaní článku ma prekvapilo malé okienko s grafikou mobilného telefónu a s ponukou možnosti stiahnutia si zvonenia znelky programu Banánové Rybičky. A nebol to jediný článok, kde bol tento spôsob privyrobenia si použitý. Povedal som si, že je to celkom zaujímavý nápad, ako speňažiť a ďalej zhodnotiť články v časopise. Možno by sa takýto model ujal aj na niektorých weboch alebo blogoch. Len tam by to bolo dosť veselé asi. Ale napríklad ak by také Mediálne písalo povedzme o Superstar, mohlo by ponúkať stiahnutie znelky tejto show do mobilu. Čo vy na to páni z Mediálne.sk ? Podľa mňa je to naozaj zaujímavý model.

3 názory na “Ako Život ďalej zhodnocuje obsah

  1. Neviem, mne by to prišlo skôr silené ako cielené. Nič proti ak by šlo o nejaký mládežnický občasník/týždenník/mesačník, ale pri serióznom časopise (čo dúfam ešte Život stále je) by mi to skôr prekážalo.

  2. Brano, to stiahnutie existuje par rokov, je to v novom case napriklad.
    Mno a ako by si to chcel na webe uplatnit? Ved ked si to chce dakto stiahnut tak si stiahne hudbu a posle cez bluetooth do mobilu alebo cez kabel. Hento je len pre lenivcov a podla mna by to na webe uspech nemalo. Ked mas totiz internet, mozes si to stiahnut zadarmo a nemusis platit

Nie je možné pridávať komentáre.