Aký sú? – alebo pohľad na naše moderátorské nebo

Dnes som sa rozhodol, že zabrúsim v úvahách do mediálnej oblasti a pokúsim sa pozrieť na podaktorých našich moderátorov. Berte túto úvahu čisto ako úvahu subjektívnu a preboha nie ako expertnú analýzu. 😀 To v žiadnom prípade. Takže poďme sa našim moderátorom mrknúť na zúbok.

Martin Nikodým: Je asi jeden z najznámejších moderátorov. Veď moderoval už v začiatkoch FUN rádia a robí a robil to veľmi dobre. Najviac sa mi páčil ako moderátor relácie Milionár. Len mám taký pocit, že s ukončením Milionára na Markíze akosi upadá aj jeho hviezda. Škoda, ale možno nás ešte prekvapí.

Iveta Malachovská: Táto dáma je tiež veľmi kvalitná moderátorka. Teda aspoň podľa môjho osobného názoru. Hodina pravdy s ňou sa dala veľmi dobre pozerať. Bola príjemná a prirodzená. Nie ako moderátorka posledných vydaní, ktoré moderovala strašne afektovane a neprirodzene.

Vilo Rozboril: Tohto chlapíka mnohí nenávidia a mnohí zas milujú. Ale jedno mu uprieť nemožno. Aj podľa mňa je Vilo absolútne moderátorské eso. Mimochodom, najradšej majú Vila asi naši rómsky spoluobčania. 😀  Vilo je prosto tip  čo zrejme dokáže odmoderovať čokoľvek. Od Mojsejovcov až po Vilomeniny.
Juraj Mokrý: K Mokrému sa veľmi vyjadrovať nebudem. Do relácie Clever sa ako bláznivý  vedec hodil skvele. Avšak to čo stvára v počasí je podľa mnňa miestami až nemiestne moderovanie. Do počasia mi prosto nesedí.

Vlado Voštinár: Tak tento moderátor ma veľmi prekvapil. Inkognito veľmi nesleduje, ale pár častí som videl a musím povedať, že Vlado Voštinár Inkognito zvláda maximálne v pohode a s prehľadom. No a je vidieť, že to občas berie aj on ako zábavu a nie len rutinné zamestnanie. Podľa mňa ho to evidentne baví čo je fajn.

Jožo Pročko: No a na záver som si nechal klasika našich TV Joža Pročka. S počiatku bolo celkom zaujímavé sledovať ako kde koho nachitáva. Avšak po kauze s Mojsejovcamii sa  mi akosi sprotivil. Ako bolo fajn vidieť ako Mojsejovci dostali príučku. Ale to trápne naťahovanie sa z Mojsejom po tomto incidente, bolo trochu nedôstojné a to z oboch strán.

Berte tento článoček ako môj čisto subjektívny názor na niektoré naše moderátorské celebrity. Zámerne som sa nevijadril k osobám ako Boučková. Tam by som toho veľa lichotivého asi napísať nemohol. Radšej pani Boučkovú teda nechám bez komentára. Nuž a čo vy? Aký máte názor na nanšich moderátorov?.

2 názory na “Aký sú? – alebo pohľad na naše moderátorské nebo

  1. Uff to si si riadne vzad zasurfoval. Momentálne užívam Office so spellerom hádam je to lepšie

  2. ako sorry Brano, ale zacni pouzivat aspell, lebo ta gramatika je naozaj hrozna … pocet chyb, co som nasiel … pod 8 som neklesol 😉

Nie je možné pridávať komentáre.