Aj cesta na promócie môže nabrať dobrodružný charakter

Tak už som s promócií a následnej slávnostnej večere doma. Bolo nám celkom fajn. Až na to teplo ktoré vládlo v reštaurácii. A aby to nebolo také fádne, tak aj cesta smerom na promócie bola jemne dobrodružná. Autom sme sa totiž dostali maximálne do Mástu po kvetinárstvo. Prečo ? Nuž sestra zaparkovala nášho Citroena troška kaskadérskym štýlom, pričom sa jej podarilo totálne zlikvidovať pravú prednú pneumatiku. Našťastie bolo náš ujo celkom ochotný, a prišiel z Bratislavy po nás, takže sme napokon ešte stíhali začiatok celej tej parády. Takže ako vidno, v našej rodine vie aj obyčajná cesta na promócie nabrať jemne dobrodružný charakter. Samozrejme ako inak najväčší nervák bol zase naša mama. Nuž ale už je to celkom ok. Dúfam, že autu nebude nič inšie, len tá pneumatika. Ešte že sa to nestalo niekde uprostred Bratislavy.

6 názorov na “Aj cesta na promócie môže nabrať dobrodružný charakter

  1. Rony ma celkom pravdu, neviem si predstavit, ako moze niekto zrusit gumu pri parkovani. A ak ma takyto skill, tak rozhodne dokaze ublizit aj ostat. autam/ludom. 🙂

  2. zrusit gumu pri parkovani?

    to vyzera naozaj na odber vodicaku 🙂

    jazdieva po Bratislave? Nemohol by si nas aspon par hodin vopred varovat cez jaiku? velmi by si nam pomohol a usetril kopec zivotov.

  3. Ludom, ako je tvoja sestra by nemali davat ani vodicaky..

  4. Pneumatika sa nahradi, nastastie sestra nezlikvidovala nejakych cyklistov cestou…

Nie je možné pridávať komentáre.