70tka Karla Gotta – Veľkolepá show

Včera som pri prepínaní programov náhodou narazil na CT1 a na gala koncert k príležitosti 70 narodenín Karla Gotta. A že to bola show ako sa sluší a patrí o tom niet pochýb. Veď Gotte je predsa len pán umelec, nech si hovorí kto chce čo chce. Show tp bola super a evidentne sa bavil aj oslávenec. Totálne ma dostala napríklad Jitka Molavcová, Táto herečka sa totiž dokáže nastrojiťť úplne neskutočne a vie robiť show. To napokon dokázala aj v pesničke Babička, prestrojená za červenú karkulku.. Sála šla do kolien vrátane Gotta. Za Slovensko boli na oslave napríklad Peter Nagy a Noname. Teda aspoň v druhej časti koncertu. Nikde som nejako nezachytil Darinku Rolincovú, ktorú mám dojem objavil práve Karel. Ak by neprišla bola by to celkom hanba. Ale ako vravím zachytil som len druhú časť show, tak možno bola v prvej polovici programu.. Ale show to bola skvelá. A Gott stále dokazuje, že je vo forme.

2 názory na “70tka Karla Gotta – Veľkolepá show

  1. Ahojte, ja som bola na to podobne:-) prespievala som cely Gottov koncert pri telke:-) Bol to naaadherny koncert. Ale cudujem sa Helene Vondrackovej, ze dokazala hodit za hlavu niekolko desatroci trvajuce priatelstvo s Gottom a odignorovat ho.

  2. nam to sused pustal celemu panelaku a nahlas ujukal a tlieskal od nadsenia, ani som nemusel telku zapinat, som to mal priamo do postele

Nie je možné pridávať komentáre.