6 – 8.10 sa vidíme na Manager Expo v Senci

V dňoch 6 – 8 .10 2011 sa v Senci, konkrétne v zariadení Hotel Senec uskutoční ojedinelá konferencia svojho druhu na Slovensku nazvaná Manager Expo. Nie je to ani tak jedna konferencia ako skôr dve konferencie spojené do jedného veľkého podujatia. A treba povedať , že sa máme všetci naozaj na čo tešiť. Prvý deň bude venovaný čisto workshopom, a to napríklad metóde GTD pod vedením Petra Máru.

Tak isto sa budú konať Wokrshopy, ktoré pomôžu zefektívniť vašu produktivitu. No a siedmeho sa začne dlhý maratón 36 prednášok, ktorý odprednáša 31 prednášajúcich zvučných mien.

Medzi prednášajúcimi nebude chýbať už spomínaný Petr Mára, Ale napríklad aj Michal Truban, či Dominik Formánek. Pre mňa je príjemným prekvpaením prednášajúci Fero Alian Volár a taktiež sa teším na prednášku Josefa Šlerku, či Juraja Saska.

Ako vidno vyberať bude naozaj s čoho, a nudiť sa celé dva dni skutočne nebudeme. Takže ak ešte váhate či ísť alebo neísť na Manageer Expo, ja vravím rozhodne ísť. Veď človek sa vzdeláva celý život a na tejto konferencii získame mnoho nových poznatkov z oblasti Time managememntu a sociálnych médií.