365dní 91 Thajsko udpate 3 menší výlet na jednu pagodu

Dnešný deň prebiehal trocha kľudnejším tempom ako ten včerajší. Predsa len aj ja som sa musel ešte trocha aklimatizovať, a aj Depi potreboval porobiť nejaké veci.

A tak som do obeda zbehol na raňajky, potom som sa potúlal trocha po okolí, aby som následne zablúdil k jednému resortu, k moru a dal si taký skorý obedík.

Dal som si na mňa dosť nezvyklé jedlo, šalát. Ale k moru sa mi tak akosi celkom hodil, a hlavne bol naozaj veľmi chutný a napodiv aj nasítil.

P o obede sme sa stretli stará známa partia. Ja Depi, Jikky a jej sestra. Pôvodný plán bol vybrať sa na nákup do Tesca, ale aj to dopadlo trocha inak .

Najprv sme skončili na skvelom Sushi v podniku Fuji. Následne sme si tak všetci hovorili, že to asi nebol top nápad, ísť sa najesť pred nákupmi..

A tak sme napokon skončili s Depim na káve, a dievčatá šli nakupovať. Než sme sa k nim stihli pridať, bolo už nakúpené a dievčatá boli pomaly na ceste domov.

Nakoniec som sa nechal od Depiho nahovoriť na výlet k jednej krásnej pagode, ktorá je nad mestom, a kde vzniklo aj dnešné video ktoré práve sledujete.

Inak taká malá poznámka k doprave. Pôsobí to ako jemný organizovaný chaos ,a jazdí sa tu ako v UK. Prvé dni som mal dojem že už už pobozkáme nejaký pickup.

P.S. Asi budete musieť dať reproduktory trocha viac nahlas. 🙂