28-LEDková stolná lampa od BrandoWorkshop

Dnes sa spoločne pozrieme na ďalšiu záležitosť, ktorá pricestovala včera v balíčku od BrandoWorkshop. Rád by som vám predstavil jednu celkom praktickú stolnú lampičku. Poďme sa teda na ňu spoločne pozrieť.

DVC00659 DVC00660

Lampička a USB kablik po vybalení z krabice

Dizajn a Funkcie

Lampička prišla zabalená v obyčajnej kartónovej krabici. V balení sa nachádzala jednak samotná lampička a potom ešte USB kábel na napájanie. Lampička je na rozdiel od ostatných podobných svietidiel vyhotovená celkom solídne. Hlavné osvetľovacie teleso sa skladá z 28 vysoko svietivých LED diód.

DVC00662 DVC00663

DVC00664

3 módy osveltenia 4, 16 a 28 LEDiek

Na základni sa potom nachádza prepínač, za pomoci ktorého sa lampička jednak zapína, a zároveň si týmto prepínačom regulujete koľko LED diód má svietiť naraz. Svietiť môžu buď štyri diódy, šestnásť, alebo všetkých dvadsaťosem diód. A poviem vám, že takých dvadsaťosem diód osvieti pracovnú plochu celkom solídne. Ešte sa trocha vrátim k napájaniu. Lampičku je možné napájať jednak už spomenutým USB konektorom, ale ako som dodatočne zistil tak aj adaptérom. Čím sa z nej stáva celkom seriózne osvetľovacie teleso.

DVC00685 DVC00684

A takto osvetlí pracovnú plochu

Záver

Táto dvadsaťosem LEDková lampička, je rozhodne veľmi šikovný doplnok, či už na váš stôl, alebo nočný stolík. Páči sa mi jednak jej celkom solídne spracovanie, a ako môžete z obrázkov vidieť, tak aj svietivosť lampy je veľmi dobrá. A tak u mňa získala jednak miesto na pracovnom stole a v recenzii skóre 5 z 5.

ProduktLink

Cena 16 dolárov teda asi 384 korún

5z5

4 názory na “28-LEDková stolná lampa od BrandoWorkshop

  1. dala by sa ta lampa pouzit aj ako klasicka stolna lampa na osvetlenie pisacieho stola? Aky vykon ma tych 28 lediek dokopy v porovnani s klasickou ziarovkou? Vyrovnaju sa svietivostou takej 60W ziarovke? Dakujem 🙂

  2. Ja osvetlenie nepouzivam. Praveze mam tmu rad a na klavesnicu vidiet nepotrebujem. Uz od mala ovladam rozlozenie klavesnice, takze viem pisat aj na slepo. Samozrejme, ked zmenim klavesnicu, tak mi chvilku trva kym si zvyknem na mierne odlisnosti, ale potom je to zasa po starom.

  3. lampicka vypada zaujimavo, podla teba by bola vhodna ako osvetlenie k notebooku? lebo bez podsvietenej klavesnici je to v tme dost o nicom 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.