10x naj v roku 2007

Včera som od Depiho obdržal pozvánku do reťazovky, v ktorej máte za úlohu vymenovať top 10 udalostí končiaceho sa roku 2007, ktorá sa vám prihodli. Takže poďme sa pozrieť na mojich top 10 roku 2007

01 – Návrat sestry z ďalekej Číny. Tak veru, po ročnom štúdijnom pobyte sa moja sestra vrátila nazad na rodnú hrudu. A aj keď si niekedy lezieme na nervy, dúfam že nemá v pláne zase niekam vycestovať.

02 –Úspešne dokončená prestavba domu – Veru úspešne sme zrekonštruovali náš rodinný dom. Stálo to veľa nervov a aj financií ale výsledok rozhodne stojí za to. Len škoda že rodina uvalila informačné embargo čo sa týka zverejnenia fotografií stavu pred a po.

03 – Bojnice 2007 – Veru klasicky perfektná akcia Slovenskej bloggerskej komunity. Bolo nám perfektne. Vďaka Inet.sk. Uvidíme sa aj v roku 2008 a dúfam, že nás bude zas o voľačo viacej.

04 – Účasť na konferencii Novell Linux is ready – Pre mňa ako bloggera veľmi cenná celodenná skúsenosť. Kiežby som už vtedy vlastnil notebook. Len akcia bola trocha dlhá. Spravil som strategickú chybu a ráno som sa nenadopoval kávou.

05 –Účasť na akciách Linuxfest – Tiež celkom zaujímavé obdobie, keď som zisťoval, čo do kelu je vlastne ten Linux. A bolo to veľmi poučné. Inak na jednej z akcií vznikol aj video Weekendcast .

06- Vedenie podcastu Weekendcast – Nuž veru fušoval som do remesla aj moderátorom a spolu s Depim
sme viedli podcast Weekendcast. Dúfam ,že sa k nemu ešte dakedy vrátime.

07 – Kúpil som si notebook – Veru konečne sa mi splnil sen o vlastnom notebooku. Funguje ako hodinky. No prosto radosť s ním pracovať.

08 – Prvá platba Adsense – Tak veru tento rok sa Google plesol po vačku a poprvé my zaplatil Adsense a celkom slušnú čiasku. Zainteresovaný vedia akú.

09 – Kúpil som si dj konzolu – Z vyššie spomenutej platby som si splnil ďalší sen. A to kúpou zariadenia BCD3000 Dj Console. Teda akého si mixovacieho pultu k PC. Len ešte musím dlho trénovať než budem ozaj dobý.

10 – Účasť na prezentácii Blu-Ray technológie v Sony Centre – Zase vdaka Inet.sk. A znova veľmi cenná skúsenosť. Vďaka Mišovi Slančíkovi za túto prihrávku.

Nuž a keďže sa jedná o reťazovku zasielam ju nasledujúcim ľuďom. Mikkimu, AlianoviMichalovi Slančíkovi.

1 názor na “10x naj v roku 2007

  1. Spätné upozornenie: » 10x naj roku 2007 alian.info

Nie je možné pridávať komentáre.