Znova som tak trocha cestujúci blogger

Veru tak, znova som dostal túlavé topánky, a zase som na cestách. Momentálne mám taký predĺžený víkend u môjho spolužiaka v Liešťanoch. V pondelok cestujem nazad domov, kde sa však dlho neohrejem, pretože na druhý deň odchádzam do Trenčína aby som pre vás natočil ďalšiu časť seriálu o slovenských internetových spoločnostiach.

Odtiaľ sa vraciam vo štvrtok, no a ako som sa dnes dozvedel, tak v piatok sa koná naše tradičné Nitrianske bloggerské stretko, ktoré organizujeme už od roku 2006. Takže definitívne sa doma ukážem až v piatok večer.

Pravdu povediac, mi takýto cestovateľský štýl vyhovuje, pretože ja nemám problém sa zbaliť a vyraziť trebárs aj na druhý deň. Cestujem totiž celkom rád a sedenie v autobuse, či vlaku mi nerobí dáke veľké problémy. A ako ste na tom s cestovaním vy ? Cestujete radi ? Alebo radšej ste doma v pohodlí svojej izby či kancelárie ?

1 názor na “Znova som tak trocha cestujúci blogger

  1. Mne tiez niekedy nerobilo problem sadnut do busu a cestovat, teraz cestujem tiez rad, ale autom. No tohorocne nitrianske stretko bude dost bujne, malo by prist viac ludi. Celkom sa tesim.

Nie je možné pridávať komentáre.