Zas som sa po čase vrátil k hre Counter-Strike

Tak zhruba po pol roku som sa zas vrátil k hre Counter Strike 1.6. A zisťujem dve skutočnosti. Poprvé je to riadna závisláčina a po druhé, začína sa nám tam vraj cheatovať. Ale pokiaľ nemám nastavené nejaké kontrolné mechanizmy, tak je to tvrdenie proti tvrdeniu. Inak mám pár otázok na vás mojich čitateľov. Poprvé, je možné hráčom zaslať hromadnú správu ako admin ? Napríklad oznam, že sa server vypína. A po druhé, ako vyrobím server grafiku, ktorá sa zobrazí pri prihlásení na server ? Ozaj poznáte nejaký dobrý anti cheat ? Budem rád za každú pomoc.

3 názory na “Zas som sa po čase vrátil k hre Counter-Strike

  1. To chce proste veľa adminov. Cheatovanie ide poznať. Ty si vlastník, aké tvrdenie proti tvrdeniu. Ban a dovidenia

  2. Hromadnú správu môžeš poslať cez príkaz rcon_say „sprava“. Tiež je to možné po inštalácii pluginu AMX Mod X na server.

    Grafiku na server vyrobíš priamo v súbore uvítacej správy. Tá je v súbore motd.txt, ktorý sa nachádza v adresári cstrike. Do súboru potom môžeš písať HTML.

    Anti cheat nemá v súčasnosti už žiaden zmysel. Na Steam serveroch je VAC, čo je dostatočná ochrana. Na NonSteamoch sa to neuplatní a Anti Cheaty typu Cheating-Death, ssC a podobne nemajú význam.

Nie je možné pridávať komentáre.