Začína sa malý User experience test

Dnes som dostal od eshopu Guroo.sk na recenziu notebook Lenovo ideapad U350. Tento malý subnotebook ma zaujal natoľko, že som sa rozhodol pre netradičnú formu recenzie. Teda v zmysle user excperience. Rozhodol som sa, že so seba na dva týždne urobím pokusného králika. Odpojil som teda klasické PC. A rozhodol som sa, že dva týždne budem pracovať len na tomto notebooku. Som naozaj zvedavý, aký dojem na mňa po dvoch týždňoch zanechá. A následne spíšem recenziu s pohľadu bežného Jožka Mrkvičku, čo si notebook kúpil. Prvé dojmi sú zatiaľ výborné. Ale to je pri prvých dojmoch vždy tak. Vládne tam akýsi prvotný WOW efekt. Takže pokus sa začína. Uvidíme kde mu bude koniec. 😀 Držte palce aby som ho prežil v zdraví ja aj notebook.

4 názory na “Začína sa malý User experience test

  1. Všetci si zrejme pamätáme aká je všeobecná mienka o poslednom proklamovanom WOW efekte. Veľa zdaru pri písaní, nech je výsledný dojem lepší. 🙂

  2. Brano, co presne mas za notebook?

    Btw ja mam prave na testovanie Sony Vaio CW 🙂 Tiez v pohode hracka. 8.2. pravdepodobne uverejnim recenziu 🙂 Btw, ten notebook Ti ostava, alebo ho vracias?

Nie je možné pridávať komentáre.