Začínam pravidelne streamovať na Twitchi

V poslednom čase som dáko intenzívnejšie začal  streamovať na Twitchi, a musím sa priznať, že ma to aj na staré kolená celkom chytilo, a dosť ma baví komunikovať popri hre s divákmi.

Je pravdou že zatiaľ ešte hľadám ten správny čas na streamovanie, a je pravdou, že nestreamujem dve ani tri hodiny denne, čo by som asi mal ak chcem divákov a followerov.

Zatiaľ streamujem skôr v také nočné hodiny, väčšinou okolo polnoci, či je to správny timing naozaj netuším .A čo vlastne streamujem?

Moje streamy nie sú nejako špecializované na  jednu dve hry, ale v podstate streamujem to, čo momentálne reálne hrám. Eurotruck simulátorom počnúc a povedzme takým Cities: Skylines končiac.

Ak ma teda zastihnete na streeame budem rád ak sa ozvete v chate. A aká je vlastne adresa streamu? Nuž tá je nasledovná http://twitch.tv/branorac_sk  A ak sa vám stream zapáči budem veľmi rád ak dáte follow.

Ak však stream nestihnete, nič sa nedeje, každý stream totiž archivujem aj na svoj kanál na YouTube, ktorý nájdete na tejto adrese.