Začína sa pobyt v Rajeckých Tepliciach

Tak práve dnes sa začína môj pobyt v Rajeckých Tepliciach. Rajecké Tepice sú celkom príjemným kúpeľným mestečkom, ktorému dominuje kúpeľný park a hotel Aphrodite. Samozrejme ja nebývam v tomto hoteli, na to je to na môj vkus až príliš honosné,ale bývam neďalekom v liečebnom dome Malá Fatra, ktorý je od Aphrodite asi 50 metrov, a aj tak som ho Vďaka mojej skleróze minul. Čo sa vlastne stalo ? Nuž trocha som sa sekol v názvoch hotelu. Bol som totiž v tom, že som si objednal vila Flóra.

A tak ma vrátnik s Aphrodite navigoval do hotela Veľká Fatra, pod ktorú Flóra spadá. Tam mi ale bolo povedané, že tam nie som vôbec registrovaný. Viete si isto predstaviť moje nemalé zdesenie, keďže všetko už bolo uhradené. Nakoniec recepčná kamsi zavolala zistilo sa, že ja sklerotik bývam  v Malej Fatre, čo je asi 50 metrov od Aphrodite. A tak som sa taký už riadne vyšťavený s kufrom za sebou a batohom na chrbte dotrepal na recepciu hotela Malá Fatra, a konečne som sa celý spotený ubytoval.

Verte že v tomto teple to nie je žiadna slasť. Ale tak mi treba keď som si názov nezapamätal správne. Tak ale všetko je už ako má byť, s istými technologickými obmedzeniami tu funguje aj hotspot, ale nezahrám sa na steame. A tak si dám nútené dvojtýždňové voľno od Counter Strike.  Inak zajtra spustím onu avizovanú súťaž, pripravte sa na to, že úloha aj cena budú tento raz čisto netechnické