Z našich poslancov je mi na nič

Je mi smutno a hanbím sa. Za čo ? Nuž za našich pánov poslancov. Včera zomrel podpredseda parlamentu Viliam Veteška. Očakával som, že si ho ako kolegu uctia, a aspoň jeden deň nebudú scôdzovať, čo aj tuším navrhovala opozícia.. Lenže , včera to v parlamente vyzeralo ako na najhoršej základnej škole, kde sa v triede robí bodrel keď učiteľ práve nie je tam. Smutné a v takúto chvíľu trochu aj neúctivé chovanie sa našich zákonodarcov. Trápne muselo byť aj predsedovi parlamentu, ktorý dal svoju nevôľu jasne najavo. Nuž ale nemožno sa asi veľmi čudovať. Však ?

3 názory na “Z našich poslancov je mi na nič

  1. Pokiaľ viem, tak parlament „neschôdzuje“ každý deň, vieš si predstaviť, že by sa kvôli úmrtiu zrušilo jedno to ich produktívne stretko? A hlavne, čo čakáš od parlamentu, v ktorom rozhoduje väčšina bez chrbtovej kosti? Ak by sa dal už nebohý pán Veteška zošrotovať, tak by to urobili, len aby z neho mali pár korún (euro).
    Myslíš, že ľudia, ktorí bez mihnutia oka ožobračujú milióny Slovákov budú hľadieť na niečo iné, ako na svoj blahobyt? Nie, morálka a komunisti (či už tí pôvodní, alebo prezlečení) nejdú spolu ruku v ruke. Tak preto sa už ničomu nečudujem 😉

  2. A to pri kazdom umrti ma parlament prestat pracovat? pripadne tovaren ma prerusit vyrobu pri umrti zamestnanca? nie je postacujuca minuta ticha?

Nie je možné pridávať komentáre.