Western Digital Passport – praktický 2,5 palcový externý disk

Sestrin priateľ si pred časom zakúpil externý 2,5 palcový USB HDD Western Digital. Poviem vám, je to celkom praktická záležitosť. Ak totiž idete ku kamarátom trebárs po nejaký ten film nemusíte so sebou vláčiť celý notebook, ale zoberiete len elegantný malý HDD. Je to ako tak trocha prerastený USB kľúč. A ako som mal možnosť vidieť, tak funguje celkom spoľahlivo a je aj dostatočne rýchli. Nuž a kapacita 160GB takpovediac do vrecka tiež veru nie je na zahodenie. A čo cena takéhoto disku? Nuž ako som si dnes pozeral cenník spoločnosti AGEM, tak 160GB verzia je k dostaniu za 2998Sk a 250 GB verzia stoji 4006 SK. Ale samozrejme plne postačuje aj tá 160 GB verzia. Teda aspoň mne určite.

6 názorov na “Western Digital Passport – praktický 2,5 palcový externý disk

  1. ja mam na predaj 120gb western digital za 1500sk pri rychlom jednani zlawa viac nez ista

  2. Jeevan: „“A druhá vec tieto externé malé disky sú veľmi náchylné na poškodenie tak neviem.

    mas to dacim podlozene?

  3. Skus NASko s aspon 7200 rpm diskami a pripojenim na 1 GBps, pripadne firewire 800 a budes sa smiat tomu, co si napisal. Dizajnovo je velmi pekny, maju aj 320 GB verziu tejto hracky, no znamy ich par predal a dost ich slo na reklamaciu, mozno nejaka nepodarena seria.

  4. Keď som si dávnejšie išiel ku kámošovi stiahnuť nejaké nové filmy,tak mi stačil jeden z náhradných diskov – počítač mám stále otvorený.Napr.120Gb teraz stojí pod rukou okolo 1000Sk.A druhá vec tieto externé malé disky sú veľmi náchylné na poškodenie tak neviem.

Nie je možné pridávať komentáre.