Webmaster na JOJ príjemná oddychovka

images Včera som si v archíve TV JOJ pozrel Sajfovu reláciu Webmaster. Hosťom poslednéo vydania bol Andy Kraus. Nuž a musím povedať, že ako nočná show, je táto relácia zvládnutá naozaj na výbornú. Mimochodom, JOJ šikovne a nenápadne prostredníctvom Andyho spropagovala seriál Kutyl. Ale aj tak sa mi tento formát celkom páči. Niektoré videá som síce už videl na YouTube, ale so Sajfovím a Andyho komentármi to bolo hneď trocha iné pozeranie. Webmaster sa JOJ naozaj podaril na výbornú. Inak už aby som mal DIGI TV, som totiž celkom zvedavý na JOJ Plus.

7 názorov na “Webmaster na JOJ príjemná oddychovka

  1. JOJka by si každopádne mala nájsť nejakého copywritera, lebo tie texty na tom webe sa nedajú čítať 🙂 Ale túto reláciu som ešte nevidel.

  2. Preco prave Digi? Kvalita je na hranici unosnosti.. (a ak chces tak si programy digi vies pozriet aj inak 😉 )

  3. no ja som videl prvu cast tejto relacie a vobec ma nebavila.Niektoe videa boli sice zabavne ale sajfove komentare a toho hosta (vtedy to bol nejaky modny navrh ci co..) boli extremne trapne..navyse bolo tam dost vela nudnych videi a to bol prvy diel ..som zvedavy co budu davat v takom desiatom

  4. Braňo, čo si fetoval? „Mimochodom, JOJ šikovne a nenápadne prostredníctvom Andyho spropagovala seriál Kutyl.“ Asi to také nenápadné nebolo, keď si to ešte aj ty postrehol. Kutyl navyše potrebuje propagáciu, lebo je strašne slabý. Je to už x-tá variácia Maďara, tak to už asi nikoho normálneho nebaví. A ak je samotný Webmaster príjemná oddychovka a vydarený na výbornú, tak sa blíži koniec sveta.

Nie je možné pridávať komentáre.