Vysielačky Motorola T4508 od BrandoWorkshop

Tak dnes sa spoločne pozrieme na poslednú vec, ktorá sa nachádzala v recenzentskej zásielke od BrandoWorkshop. Odjakživa ma niečím priťahovali vysielačky. Možno je to spôsobené tým, že mám pár kamarátov rádioamatérov, a tak viem aspoň teoreticky, ako také vysielačky fungujú. A tak som sa celkom potešil, keď som dostal od BrandoWorkshop možnosť testovať dvojicu vysielačiek Motorola T4508.

Balenie

Vysielačky sú balené v celkom peknej krabici. Balenie obsahuje vysielačku, špeciálny otvárač na zadnú stranu vysielačky, ktorý sa používa pri výmene batérií no a napokon manuál a klipsňu na opasok.

DSC05726 DSC05727

Dizajn

Vysielačky ma prekvapili svojou veľkosťou, či skôr malosťou. Nie sú totiž o nič väčšie ako klasický umelohmotný zapaľovač, ktorý dostanete kúpiť v trafike. Aj napriek svojej malej veľkosti perfektne sadnú do ruky a aj ovládacie prvky sú rozložené veľmi ergonomicky. Na pravej strane sa nachádzajú tlačidlá plus a mínus. Tie sú multifunkčné a slúžia buď na scanovanie kanálov, alebo na pridávanie a uberanie hlasitosti. Na ľavo sa nachádza tlačidlo menu, ktoré slúži zároveň aj na vypínanie a zapínanie vysielačky. Nad ním sa nachádza tlačidlo nota, ktoré slúži na zazvonenie na druhú vysielačku. Na ľavom boku sa potom nachádza veľké tlačidlo, ktorým sa uskutočňuje samotné spojenie s druhým prístrojom.

DSC05728 DSC05729

DSC05736

Výkon

Výkon vysielačky ma celkom prekvapil, keďže bol siganál zachytiteľný v celkom dobrej kvalite aj na dosť značnú vzdialenosť, podotýkam že v mu v mestskej zástavbe. Je pravda, že občas mal jeden z nás výhodu kopca, ale aj tak vysielačky podávajú veľmi dobrý výkon. Dosah môžete vydieť na priložených mapkách ako príklad.

domzdravotnicka474 namestiezahrada126km

Môj dom a Zdravotnícka ul 474 metrov  Námestie a kamošova záhrada asi 1Km

Záver

Vysielačky Motorola T4508 sú skutočne excelentný výrobok. Vzhľadom na svoju veľkosť poskytujú veľmi solídny výkon a to aj v zastavaných oblastiach. Samozrejme záleží od typu stavby, ale Stupavu to pokrylo celkom sympaticky. Takže v tomto prípade som s produktom viac než spokojný, ba nebojím sa povedať, že aj jemne nadšený. Za cenu 32 dolárov za kus, čo je zhruba 768 korún, totiž získate excelentný produkt. A tak mi neostáva nič iné, len týmto vysielačkám udeliť maximálne hodnotenie.

5z5 musthave

ProduktLink

================

I wish to thanks for continuous support from BrandoWorkshop. Especially i wanna thanks to Fanny,she  make this review possible

3 názory na “Vysielačky Motorola T4508 od BrandoWorkshop

  1. Ahoj, neskúšal si tie vysielačky náhodou aj v lese, horách, napr. v tatrách pri lyžovačke?

  2. No a musím ešte dodať že ak upravíte anténku ,tak dosah je aj 30 násobný.

Nie je možné pridávať komentáre.