VOIPWise – zavolajte si na pevnú zdarma skutočne to funguje

V týchto dňoch som kdesi na blogoch SME.sk zachytil celkom zaujímavú správičku o programe VoipWise, ktorý vraj umožňuje volanie na pevné linky do vybraných krajín zdarma. Nuž samozrejme nebol by som to ja ako správny nadšenec všakovakých VOIP a chatovacích záležitostí aby som tento program neotestoval. Výsledok bol pre mňa príjemným prekvapením. VOIPWise skutočne umožňuje volanie na pevné linky do vybraných krajín zdarma. Samozrejme umožňuje aj klasický VOIP hovor ala Skype a tak isto volanie na mobilné siete a posielanie SMS. Za volanie na mobil a poslanie SMS s však už treba priplatiť. Zvuková kvalita je uchádzajúca, povedal by som taká telefonická. Ale buďme radi, že to ide aspoň takto. Nuž uvidíme či si VOIPWise nájde základňu užívateľov, prípadne či ohrozí Skype, o čom však trocha pochybujem, Skype má predsa len veľmi sllnú základňu používateľov. Ale VOIPWise určite stojí aspoň za vyskúšanie.

 

voipwise

7 názorov na “VOIPWise – zavolajte si na pevnú zdarma skutočne to funguje

 1. ahojte ako by sme si zistili nieco viac o voipwise, aka je dlzka hovorov na pevnu linku ak nemame predplatene, a ak si predplatime a kde sa to vlastne da na akej stranke… vdaka za odpvede

 2. prosim kto pomôže nainštalovať voipwise na ekigu – Linux piše mi on line som registrovany

 3. Je to super vecicka som s tipto programom uplne spokojni nema chybu.

 4. Pod vistou sa mi osvedcilo skontrolovat v controlpaneli zvukovku. Potom soundrecorder nieco nahrat a az potom mi ten voicewipe nehadzal chybu

 5. Ahoj.Aj ja som si to nainstalovala ale neide mi to sa prihlasit.Stale mi pise Error 32. Ak by si mal intalacky subor tak mi to prosim posli.
  Dakujem Helen

 6. Ahoj Brano,
  nasiel som tvoje info o Voipwise. Instaloval som ho, ale nejako sa mu nechce pracovat spravne pod Vistou. Z tvojho obrazku vidiet ze ti tiez bezi pod Vistou. Co si nastavil tak aby to fungovalo?
  Ked vytocim cislo, tak pocujem prijemcu ale mna nie je pocut.

Nie je možné pridávať komentáre.