Video No. 3: Cestujúci blogger, tetuška s T-comu a Panasonic

Kúrnik ale ten čas letí. Ďalší týždeň je za nami , a s ním je tu aj ďalší diel môjho už pravidelného týždňového video blogu. Dnes to bude jednak o akcii Cestujúci blogger, preberieme tak troška aj náš milovaný T-com, no a na záver som si nechal chuťovku pre všetkých audiofilov. Prajem príjemné sledovanie.

7 názorov na “Video No. 3: Cestujúci blogger, tetuška s T-comu a Panasonic

  1. a tu hudbu si pustas popri nahravani? 🙂 znie to tak… ale snad nie 🙂 paci sa mi tvoje: „inak nekritizuj ok ?“ 🙂 nepride ti to detinske? trosku kritiky musis zniest 🙂 ta ta posuva dopredu predsa

  2. Fero vďaka za pochvalu. Na natáčanie nepoužívam nič špeciálne. Všetko zaobstaráva malá HDD kamera od SONY,konkrétne model DCR-SR55. Izbové osvetlenie súklasické bodové halogénky. V týchto dňoch však očakávam príchod smerového mikrofónu a video svetla.

  3. Ahoj Brano, sa mi velmi pacie tie tvoje video zapisky. Chcem sa opytat aku techniku pouzvivas v indoore a outdoore?
    Dik.

  4. Bezdak textsi nepripravujem hovorim co my slina na jazyk donesie. A ver že je celkom náročné pripraviť takéto video.Ak to vieš lepšie budem rád ak mi niečo predvedieš, inak nekritizuj ok ?

  5. OMG super to je. Len nekvalitne nahrané basy trošku kazia dojem. Priamo na mieste musel však byť úplne čistý kvalitný zvuk.

  6. to si ten text pripravujes dopredu a citas ho ako mariana durianova? nic v zlom ale nejde ti to

Nie je možné pridávať komentáre.