Video na jednom mieste alebo ako ma naladiť

Včera ste mohli na mojom blogu vidieť videoblog, ktorý som znova umietnil na Blip.tv. Blip.tv má pre mňa ako človeka, ktorý sa venuje aj natáčaniu videoblogov,celkom zauímavé funkcie. nilen, že vám vytvorí web s prehľadným playerom. Blip.tv zároveň redistribuuje vašu show do viacerých sietí, a automaticky, vytvára link na prihlásenie odberu pre iTunes,či  napríklad Miro. Tak isto zisťujem, že za istých okolností sa na Blip.tv dá umiestniť iba čisto audio, takže sa táto platforma ukazuje ako celkom výhodná a použiteľná. Takže moje videá môžete odteraz sledovať nasledovnými spôsobmi.

Zasurfovaním na www.branorac.tv

Prihlásením odberu cez iTunes

Prihlásením odberu cez Miro

Stiahnutím cez Pando

6 názorov na “Video na jednom mieste alebo ako ma naladiť

 1. No to čakám aj ja ako moderátor. Strihačovi sa nejako podarilo použiť neauorizované fotografie, tak sme to museli zatiaľ stiahnuť. Hlavne, ž točíme ako idioti.

 2. BRANOVINY? naco dalsi novy projekt. Ved este Brano nezacal s FOTOSKOLOU a uz mu davas zamienku na cosi nove. Zbytocne.

 3. Mam tu tip:

  BRANOVINY, kazdy pondelok o 19.00 zverejneny video podcast, kde by v prvej casti Brano zhrnul uplynuly tyzden. Co robil, aku webku zasa objavil, co by mohol robit, proste vsetko dianie co slovensky internet bytostne zaujima. Zahranicne okienko by bolo zhrnutie sprav zo zahranicia, kam vsade sa zaregistroval a ako je to dobre a ci to bude pouzivat. Potom by presiel v tretej casti na kulturu a sport, kde by sa mohol venovat pocitacovym hram, ktore hra.

  Samozrejme treba si pripravit vedla kamery monitor s textom toho, co bude hovorit, aby udrzal konzistentny scenar.

  nebolo by toho boha, aby sa videocast nepresadil a nedal ceskym kolegom zo zive.cz ukazat ako to robime my slovaci

  http://www.zive.cz/clanky/zpravy-zive-60-milionu-

Nie je možné pridávať komentáre.