Vianočný hudobný darček

Tak keďže máme dnes ten Štedrý deň, rozhodol som sa, že pre Vás pripravím taký menší hudobný darček. Nezohnal som síce vianočné koledy, ale zato som Vám namixoval mix pesničiek z môjho hudobného archívu. Pevne verím , že sa Vám tento megamix bude páčiť. Budem rád ak my v komentároch necháte pripomienky. Príjemné počúvanie.

6 názorov na “Vianočný hudobný darček

 1. Som Dj, (už 40 rokov hrávam) je to úplne super!!!! … možno si dovolím aj niečo z toho Tvojho mixingu zahrať na akcii ….

  Nevšimol som si kde hrávaš?
  A “ neprajníkov “ čo Ti píšu si neber moc k srdcu ! Nemôžu tomu porozumieť
  servus
  dj Robo

 2. Nedá mi aby som nezareagoval.Táto súčastná hudba techno sa dobre mixuje.Ako bývalý zvukár Rozhlasu a Televízie Ti môžem povedať, že za tento mix sa nemusíš hanbiť.Tamtí hore sú asi závistlivci ,no ale nakoľko tejto hudby som už presýtený, počúvam ju len zriedka. Ja som bol odchovaný hlavne na funky, ale počúval som aj dobrý jazzrock, alebo hard-rock .Asi toľko.

 3. Je to asi tak. Koledy predsa nie sú problém. Väčší problém máč s pravopisom. Napíšte mi, nie je s ypsilónom!

 4. Ja sa v takom nevyznam, co to znamena, ze namixoval som?
  Co je tam tvoja tvorba?
  Nerypem, pytam sa, lebo ak si to spravil sam, tak je to celkom dobre, aj ked nie moj styl, takuto hudbu samozrejme nepocuvam, ale kvalita zvuku je celkom dobra.
  Akurat je to v podstate skoro mono, ale to asi tak ma byt, lebo na taku hudbu sa aj tak len natriasaju uplni blazni, na sluchadla to nikto normalny pocuvat nemoze, mam pravdu?
  Ak su to tvoje melodie, tak podla mna mas talent a mohol by si sa tym aj kludne zivit, ano.
  Stastne a Vesele Vianoce!

 5. Ja si myslím, že sme to skôr dostali za trest. Veď zase si len vykradol kohosi, kto má talent…

  To sa proste nedá…

Nie je možné pridávať komentáre.