Veľká noc a 1. Apríl v jednom je za nami. Ako to vyzeralo u vás ?

Tak priatelia. Máme za sebou Veľkú noc, aj keď v tomto prípade by som skôr povedal, že sa tohtorčná Veľká noc podobala skôr na Vianoce, a že si s nami počasia v rámci 1. Apríla nepekne zažartovalo. . Čo sa týka Veľkej noci, u nás prebiehala štandardne, tak ako už po dlhé roky.

Ráno sme vyrazili od nás k bratrancovi a potom ešte k obom tetám, a tým bola vlastne celá Veľká noc vybavená. Všetko sme stihli tak ako sa sluší a ako zvyk káže do poludnia. A krátko pred pol jednou som bol už zase doma.

A čo sa týka toho 1. Apríla, tak tento rok hviezdil hlavne Google, ale viete, čoho je veľa toho je príliš, a veci ako Gmail Blue mi už neprišli ani dáko vtipné. Asi najvtipnejšou akciou Apríla bola mapa k pirátskemu pokladu v Google mapách.

Inak pravdu povediac, ma už tieto internetové aprílové žartíky aj prestávajú baviť. Pretože každý len čaká, čo ktorá firma na Apríla prinesie.  Krajší je Apríl medzi kamarátmi, kde nečakáte, že vás váš kamarát na niečom nachytá.

A ako prebiehala Veľká noc u vás ? Chodí sa  vás šibať, či skôr polievať ? A keďže máme taký nádherný kombo deň spýtam sá vás, či vás už tento rok na Apríla niekto nachytal. Buď s kamarátov, alebo s internetových žartíkov. Podeľte sa o svoje zážitky v komentároch