V roku 2010 oslavuje blog 5 rokov – trochu bilancovania a ďakovania nikoho nezabije

 

Veru veru je to tak. Budúci rok bude tak trocha v znamení osláv. Prečo ? Nuž preto, že to bude v roku 2010 presne 5 rokov, čo som poprvé blogol post. Vtedy ešte na legendárne Bloguje.cz. Bolo to zaujímavé spoznávanie niečoho nového, čo ma totálne dostalo. A Drží ma to do dnes a myslím, že tak dlho nepustí. Bolo tu chvíľu v roku 2005 a 2006 prekotné menenie domén .com .net, až som napokon  v roku 2006 zakotvil na súčasnej doméne. Podľa faktúry to bolo presne 5.12. o 21:23. Nuž a kde že som to vlastne zakotvil ?

Sponzori

Webhosting.inet.sk

Nuž v spomínaný deň som napevno zakotvil na Webhostingu.inet.sk, Je to veľmi kvalitný webhosting, s perfektnou podporou. A tak trochu aj vďaka ľuďom z hostingu som spoznal kopec nových ľudí , na našich pravidelných prázdninových stretávkach v Bojniciach. Takže ešte raz vďaka za podporu.

Grafika Buzzboot

Za to ako dnes vyzerá blog, vďačím grafikom z Buzzbootu okolo Pavla Neumana. Určite si mnohý z vás pamätajú na moje šialené menenie dizajnov neustále dokolečka dokola. Teraz som konečne vďaka Buzzbotu spokojný s tým ako blog vyzerá, a žiadne výrazné zmeny sa už hádam konať nebudú. Ak tak len drobné dolaďovačky. Takže páni vďaka za podporu.

Spoločnosti

Tak isto treba spomenúť aj firmy, ktoré mi prejavili dôveru, a dovolili mi testovať a recenzovať ich produkty. Spomeniem aspoň spoločnosti, ako Microsoft, SONY, TOPCOM, NOKIA, LG, PRESNE.sk, Mojehodinky.sk, a samozrejme aj iné, ktoré by sa sem nevošli, ale tak isto im patrí moja vďaka za dôveru.

Nuž veru 5 rokov nám pomaly ubehlo ako voda. Viem bilancujem možno trocha predčasne, ale zabijem sa, keď mám takú bilancujúcu náladu ? Dúfam, že môj blog vydrží aj ďalších 5 rokov a spoločne sa dožijeme podobného postu , okolo roku 2015.

2 názory na “V roku 2010 oslavuje blog 5 rokov – trochu bilancovania a ďakovania nikoho nezabije

Nie je možné pridávať komentáre.