V kúpeloch Lúčky bolo znova skvele

Ako isto všetci viete, tak som od pondelka až po dnešný deň dovolenkoval v krásnych slovenských kúpeloch Lúčky. Lúčky ležia naozaj v nádhernom prostredí priamo pod vrchom Choč, neďaleko Ružomberka a Liptovského Mikuláša. Naposledy som bol na Lúčkach pred dvomi rokmi a treba povedať, že od vtedy Lúčky naozaj pokročili a je vidno že vedenie do kúpeľov naozaj rozumne investuje.

Keď som bol na Lúčkach v roku 2011 tak hlavný hotel Choč ako aj dependance Liptov nevyzerali nejako vábne. Tento rok však prekvapili vynovenou fasádou zateplením a celkovou modernizáciou. Riadnou rekonštrukciou prešla aj kúpeľná dvorana, ktorú si pamätám ako ošúchanú budovu, no dnes je perfektne obnovená. Ja som nebol ubytovaný priamo v hoteli Choč, ale tristo metrov od neho v dependance Maja. Je to moderné zariadenie, ktoré na prvý pohľad vyzerá ako klasický rodinný dom. Avšak dnu sa nachádza 21 komplet zariadených izieb s vlastným WC a kúpelňou a v budove nechýba ani výťah. Ako sa toto podarilo neviem ale klobúk dole.

Čo sa týka procedúr tak som absolvoval také tie kúpeľné klasiky od perličkových kúpeľov cez klasickú masáž, až po magneto terapiu či biolampu. Čo sa týka stravovania, tak kuchyni naozaj nemožno nič vytknúť. Zvlášť perfektné robili najrôznejšie šaláty. Ja niesom dáko šalátový tip, ale tu som prosto neodolal. Takže ak hľadáte príjemné prostredie  pre váš relax, určite pouvažujte aj o kúpeloch Lúčky. Myslím že budete veľmi milo prekvapený, a tak ako ja si určite skvele oddýchnete.