USB 4 portový HUB s teplomerom a hodinami od USBFever

Dnes som dostal z eshopu USBFever celkom zaujímavý produkt. Jedná sa o USB 2.0 hub kombinovaný s hodinami, budíkom a teplomerom. Nuž poďme sa teraz naň pozrieť.

DSC00535 DSC00536

USB hub prišiel zabalený v klasickom umelohmotnom obale. Samotný USB 2.0 Hub je veľmi malé elegantné biele zariadenie. Prednej strane dominuje LCD display, ktorý disponuje modrým podsvietením. To sa však aktivuje až pri zapojení USB hubu do USB konektora.. Display je na moje veľké prekvapenie veľmi jasne čitateľný. Okrem klasického zobrazenia času usb hub zobrazuje aj teplotu v stupňoch Celzia, prípadne Farenhaita. Zadná strana hubu disponuje jedným mini USB konektorom , ktorý prepojíme s PC za pomoci dodaného kábla, a 4 USB konektormi. Nič viac a nič menej.

DSC00537 DSC00539

Musím priznať, že zariadenie ma veľmi milo prekvapilo. Jednak svojimi rozmermi, ale aj spomenutou netradičnou kombináciou USB hubu, hodiniek a teplomera. Ešte treba spomenúť, že teplomer a hodinky fungujú aj po odpojení zariadenia od PC. Ak teda napríklad často cestujete a potrebujete USB hub, tak je toto kombo celkom milé riešenie. Zoženiete ho v shope USBFever za cenu 15,99 Dolára.

6 názorov na “USB 4 portový HUB s teplomerom a hodinami od USBFever

 1. Myslím že to má aj budík len sa bojím účinnosti. Aby to nebolo len nejake slabe pííp pííp.

 2. ja mam na desktope 8 usb a nestacia tak preto tiez rozmyslam nad hubom… ale mne treba hlavne budik lebo vzdy zaspim do prace 😀

 3. Ja by som to vyuzil pri notebooku, kde mam len 4 USB
  1USB: mys
  2USB: externy HDD/USB
  3USB: tlaciaren
  4USB Scanner
  a som odpisany.
  Ked chcem kopirovat napr z externeho HDD na USB musim sa kablovat, ked sa cez USB prepajam s fotakom, kamerou, inym PC? mobilom, kablujem a kablujem.
  Mam HUB, ale ten je nutne dat do elektriky a ide ma z toho porazit. Toto si asi kupim 🙂

 4. Podľa mňa je to prínosná vecička, ja mám USB vzadu na PC a tam mi dosť káblov nedočiahne. Ten čas by tam nemusel byť však ho mám aj na PC aj na mobile, ale teplotu nemám nikde, takže toto je plus. 😉

 5. Podstatná otázka: čím je toto vôbec užitočné? Dnes, keď je skoro každý otrokom času a hodiny nájdeme na každom mieste, je USB hub to posledné miesto, ktoré mi má pripomínať, že zas s niečim / niekam meškám… A teplomer v tejto cene asi nebude moc presný, takže pre mňa prínos nulový.

  Za tú cenu choď radšej von s kamošmi na trhy, daj si punč, ochutnaj pečené gaštany a objavuj aj svet mimo klávesnice.

Nie je možné pridávať komentáre.